Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien Rīgas pilī tiekoties ar projekta “Sveika, Latvija!” dalībniekiem, novēlējis tiem nezaudēt saikni ar Latviju, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Vējonis un viņa kundze Iveta Vējone šodien tikās latviešu izcelsmes skolniekiem no ASV, Kanādas un Austrālijas, kuri divas nedēļas uzturējās Latvijā, apmeklējot Rīgu un vairākas citas pilsētas un novadus.

Valsts prezidents, uzrunājot projekta dalībniekus, uzsvēra, ka viņiem bija lieliska iespēja iepazīt Latvijas dabu, kultūru un vēsturi, kā arī tikties ar spilgtām personībām, un novēlēja projekta dalībniekiem atgriezties šeit mācību vai darba gaitās. “Jūsu acis redzēja Latviju, ausis dzirdēja latviešu valodu, un sirdis sajuta Latvijas cilvēku draudzību un atvērtību. Šie iespaidi papildinās tās zināšanas par Latviju, ko esat guvuši, apmeklējot svētdienas skolas, lasot grāmatas, meklējot informāciju internetā un klausoties vecāku un vecvecāku stāstos,” teica Vējonis.

Vējonis arī pateicās Krāslavas ģimnāzijas un Aizputes novada Kalvenes pamatskolas audzēkņiem, kuri projekta ietvaros pie sevis uzņēma ārzemju latviešu bērnus.

Saistītās tēmas: LatvijaRaimonds Vējonis

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube