Vakar ļoti agrā rīta stundā savu pirmo profesionālo boksa cīņu aizvadīja MMA (Mixed Martial Arts) cīkstonis Konors Makgregors, kurš centās radīt pretsparu leģendārajam Floidam Meivezeram. Brīnumi nenotika un pie pārliecinošas uzvaras tika 40 gadus vecais Meivezers, kurš jau aptuveni ceturtajā raundā pārņēma iniciatīvu savās rokās un pamatīgi sadauzīja Īrijas sportistu, izcīnot uzvaru 10. raundā.

Šis duelis jau iepriekš tika daudz izreklamēts un saukts pat par ”gadsimta cīņu”. Lai arī bija zināms, ka izteikts favorīts ir Meivezers (uzvarot Makgregoru, viņa bilance profesionālajā boksā kļuva zīmīga un iespaidīga 50-0),  vairāk muti brūķēja īrs, kurš pat izteicās, ka Meizvezeru ”iznīcinās” un kļūs par jauno karali.

Tas, protams, nenotika, tomēr tas neliedza gan Meivezeram, gan arī Makgregoram sarīkot vērienīgas ballītes. 29 gadus vecais Makgregors nekautrējās kluba apmeklētājiem paziņot, ka visi kopā viņi var priecāties un atzīmēt notikušo tā, it kā Makgregors cīņu būtu uzvarējis. Meivezers savukārt atpūtās sev piederošajā striptīza klubā, kurā notika pamatīga svinēšana. Vakara gaitā pasākumā iejaucās arī policija, kas centās savaldīt cilvēku pūli pie pasākuma norises vietas.

Izmantotie resursi: http://people.com

Saistītās tēmas: CīņaMakgregorsMeivezers

youtube icon
Abonēt youtube