Ekstravagantā superzvaigzne Lady Gaga no 1.augusta ir devusies savā pasaules tūrē ar jauno koncerta programmu “Joanne World Tour”. Taču rudens vīrusu dēļ dziedātājai nācās atcelt papildus koncertu Kanādas pilsētā Monreālā. Faniem dziedātāja nosūtīja picas ar autogrāfiem. Pati dziedātāja par nelielo saaukstēšanos ieslīga pamatīgā depresijā un knapi spēja savākties uz 7.septembra koncertu Toronto.

Nenoliedzami, šī gada pirktākā koncerttūre visā pasaulē ir jaunais šedevrs no Lady Gaga jeb ““Joanne World Tour” – no 1.augusta līdz decembra vidum dziedātāja plāno apceļot 59 valstis. Šonedēļ popmūzikas dīvainīte viesojas Kanādā, kur paguva iedzīvoties laringītā. Diemžēl veselības problēmas bija tik nopietnas, ka viņai nācās atcelt plānoto 4.septembra papildus koncertu Monreālā. Fani stundām ilgi nīka pie sava elka viesnīcas un dziedātāja viņiem kā pateicību nosūtīja vairākas kastes ar picām. Turklāt uz picas iepakojuma dziedātāja bija atstājusi savus autogrāfus. Kā ziņo mūzikas portāls billboard.com šo misēkli dziedātāja pārdzīvoja kā personīgo neveiksmi un bija ļoti depresīvā noskaņojumā. Dziedātājai tuvu stāvošas personas atklāja, ka līdz pat 7.septembra koncertam Lady Gaga bija spiesta lietot pat antidepresantus.

Jāatgādina, ka visai drīz dienasgaismu ieraudzīs arī dokumentālā filmā “Five Foot Two”. Arī tajā tiek atklāts par dziedātājas mūžīgo vientulības sajūtu un daudzajām fobijām.

Saistītās tēmas: Joanne World TourLady Gaga

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube