Tikusi galā ar laringītu un depresīvām domām pasaules popmūzikas zvaigzne Lady Gaga labā noskaņojumā ieradusies Londonā, kur šodien aizvada pirmo no savas “Joanne” tūres koncertiem Apvienotajā karalistē. Pēc koncerta dziedātāja savus fanus aicina atpūsties, lai jau no rīta kopīgi ļautos elpošanas meditācijai.

Dziedātājas slimība un psiholoģiskie pārdzīvojumi lika viņai krietni mainīt savas Eiropas tūres koncertu programmu. Tāpēc viņas ierašanās Londonā ir teju gadsimta notikums visiem viņas faniem. Dziedātāja atkal ir apmetusies savā iecienītākajā viesnīcā “Langham”. No turienes viņa tiešā ceļa devās “O2 Arēnu”, lai priecētu savus fanus ar savu koncerttūres  “Joanne” pirmo koncertu Apvienotajā karalistē.

 

Tā kā rītdien dziedātājai ir diena atpūtai, viņa savus fanus aicina uz kopīgu meditācijas un elpošanas nodarbību. Rīt 10. oktobrī tiek atzīmēta pasaules mentālās veselības diena. Un, kā savā instagram.com raksta pati dziedātāja, elpošana ir viens no svarīgākajiem mūsu dzīvības procesiem. Tāpēc kopā ar faniem viņa rīt pēc trijiem pēcpusdienā kopā meditēs un elpos. Tas viss būs redzams arī viņas instagram.com profila tiešraidē.

Seko līdzi jaunumiem par Lady Gaga viesošanos Lielbritānijā unikālā speciālreportāžā tikai portālā ritakafija.lv

Saistītās tēmas: Lady GagaLondonaspeciālreportāžā

youtube icon
Abonēt youtube