Prestižais pašmāju zīmols “JZ Microphones”, kas specializējies ļoti augstas kvalitātes mikrofonu ražošanā, jau otro gadu kopā ar biedrību Naked Music Agency organizē īpašu konkursu komponistiem. Pieteikties iespējams līdz 24.septembrim, un, pateicoties sadarbībai ar Tallink, konkurss publiski norisināsies2.novembrī tam speciāli veltītā kruīzā Rīga – Stokholma – Rīga uz prāmja Romantika

2016.gadā konkurss saņēma pieteikumus no sešām valstīm, un “Grand Prix” ieguva lietuviešu grupa “Justin3” ar dziesmu “Middnight Rain”. Arī šogad “Grand Prix” balvas ieguvējam tiks piedāvāta iespēja veikt 24 stundu skaņu ierakstu īpaši aprīkotajā Rīgas studijā “Sound Division” un īpašumā iegūt īpašu “JZ Microphones” ražotu mikrofonu.

Tā kā pirmais gads bija ļoti pozitīvs, šogad gribam pacelt latiņu, sniedzot vēl vairāk patīkamu emociju klausītājiem un paverot plašākus ceļus konkursantiem. Tiem, kuri piedalījās pagājušā gada konkursā, jāņem vērā, ka esam ieviesuši dažas pārmaiņas norises kārtībā, tādēļ vajadzētu rūpīgi izlasīt konkursa nolikumu! Piemēram, šogad būs trīs atlases kārtas, un pieteikties var visi, kuri sasnieguši 16. gadu vecumu. PateicotiesTallink atbalstam, dalības maksa paliek nemainīga, kā arī tiks piedāvātas īpašas atlaides atbalstītājiem,“ stāsta konkursa idejas autore un Naked Music Agency pārstāve MsElita.

Konkursa žūrijā ir izvēlēti cilvēki no dažādām Eiropas valstīm. Jau zināms, ka māksliniekus vērtēs viens no Īrijas labākajiem mūzikas menedžmenta pasniedzējiem un koncertorganizētājiem James O’Brien, kurš strādājis arī ar grupām “U2” un “The Cranberries”; “JZ Microphones” pārstāvis Filips Rajevskis, kā arī mūziķis un dīdžejs Horens Stalbe. Pārējos divus žūrijas locekļus atklās laika gaitā. Jāuzsver, ka žūrija ne tikai sniegs savu vērtējumu, bet arī meistarklases veidā konsultēs jaunos izpildītājus un komponistus.

Konkursa mērķis ir veicināt mūziķu pieredzes apmaiņu un sadarbību starp dažādu žanru mūziķiem, palīdzēt rast iespējas mūziķiem ierakstīt un izdot skaņu ierakstus un paplašināt savu klausītāju auditoriju, kā arī vispārīgi sekmēt jauniešu interesi par mūziku un veicināt tās pieejamību.

Foto: konkursa afiša

Saistītās tēmas: JZ MicrophonesKonkurss

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube