Uz ielas, sabiedriskajā transportā, darbā un pat sociālajos tīklos galvenais sarunu temats pēdējās četrās dienās ir- SĒNES. Vienalga gailenes, bekas vai baravikas, bet ja tev nav stāsta par to, kā tu esi tagad sēņojis – labāk nerunāt vispār. Un arī pašmāju slavenības ir tikai cilvēki un nespēj būt vienaldzīgi pret došanos mežā labumu meklējumos.  Portāls ŗitakafija.lv piedāvā pašmāju interesantāko sēņojošo slavenību TOP 5.

 

Jānis Jarāns:

Bail iedomāties, kādus mežonīgus un pārcilvēcīgus sēņu pievilināšanas rituālus Engures pusē veic aktieris Jānis Jarāns. Taču, skatoties sociālajā tīklā facebook.com viņa bildes nav gluži tas pats, kas bērnībā TV ekrānos jūsmot par “Miedziņu”. Tik brangs baraviku guvums murgot liks jebkuram sēņu fanam.

Kristīne Garklāva:

Televīzijas sejas Kristīnes Garklāvas bilde ar meitiņu iekš meža ar mazo sēņu groziņu ir kā izcils kadrs no šausmu filmas. Simpātiskā gaišmate pastaigas mežā izbauda ne tikai sēņošanas periodā. Un, runājot par sēņošanu, tur viņa ir īsts profiņš.

Andis Neikšāns:

Pašmāju rallija sporta smagsvars Andis Neikšāns ar dabu ir uz tu. Un sēņu bildes viņa sociālo tīklu profilos parādās regulāri. Varbūt tie nav baraviku kalni, bet nelielas bļodiņas ar bekām ir regulāri. Acīmredzot Neikšāns sēņojot “Gaujmalē” priekšroku dod nevis kvantitātei, bet kvalitātei.

 

Artūrs Dīcis:

Aktieris uz mežu devies kopā ar sievu Ievu un dēliņu Kārli. Bildē iemūžināts ir tikai pats sēņošanas fakts. Un gala rezultāts nekur nefigurē. Vai nu visa šī ģimenīte ir sēņošanas profiņi un ar guvumu būtu grēcīgi zīmēties, bet ticamāks ir variants, ka guvums bija tik pieticīgs, ka kauns.

 

Daiga Eilande:

Ar pieklājīgu beciņu guvumu savā groziņā var palepoties arī grupas “PER” menedžere Daiga Eilande. Kas atklāja, ka sestdien visvairāk apdzīvotākā vieta Latvijā bija mežs. Un mašīnas nebeidz braukt un braukt.

Foto: facebook.com un instagram.com

 

youtube icon
Abonēt youtube