Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) apsveikumā Skolotāju dienā pateicas pedagogiem par viņu pašaizliedzību un aizrautību, aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā.

“Godātie skolotāji! Sirsnīgi sveicu jūs Latvijas Skolotāju dienā 1.oktobrī un Pasaules Skolotāju dienā 7.oktobrī,” teikts Mūrnieces apsveikumā.

Saeimas priekšsēdētāja uzsver, ka skolotāja darba rezultāts nekad nav tikai novadīto stundu skaits vai atzīmes skolēna liecībā. Skolotāja darba rezultāts ir audzēkņu spēja atrast savu dzīves aicinājumu, piepildīt to un gūt gandarījumu kā sabiedrības loceklim, pauž politiķe.

“Nereti skolotāja darba mērs ir šķietami vienkāršs – tās ir sirsnīgas atmiņas par skolas laiku, ko gribas glabāt visu mūžu. Jūsu darba galvenā jēga ir izaudzināt cilvēku, attīstīt viņa prātu un vienlaikus prasmi ļauties ideju lidojumam,” uzsver Mūrniece.

“Paldies, ka esat izvēlējušies darīt šo darbu, kas vienlaikus ir jūsu sūtība, jūsu misija. Paldies, ka esat pašaizliedzīgi, aizrautīgi, gatavi arī paši visu mūžu mācīties un pilnveidoties,” pauž Saeimas priekšsēdētāja.

Mūrniece novēl, lai skolotājus un viņu audzēkņus vienmēr iedvesmo “mūsu vissvarīgākās vērtības – mīlestība pret neatkarīgu Latvijas valsti, mūsu tautu, kultūru un valodu”.

Saistītās tēmas: Ināra MūrnieceSkolotāju diena

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube