Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis cer, ka varēs palīdzēt komandai pirmssezonas pēdējā pārbaudes spēlē, kas norisināsies piektdien.

“Knicks”, gatavojoties jaunajai NBA sezonai, ir piedzīvojusi četrus zaudējumus tikpat spēlēs. Savā noslēdzošajā pārbaudes spēlē “Knicks” piektdien sacentīsies ar Vašingtonas “Wizards”, bet jauno sezonu sāks nākamajā ceturtdienā, viesojoties pie Oklahomasitijas “Thunder”.

Porziņģis piedalījies tikai divos pārbaudes mačos, iepriekšējo cīņu pirmdien gurna traumas dēļ izlaižot. Porziņģis nepiedalījās arī trešdienas treniņā, bet pauda, ka viņa traumētais gurns jūtas labāk un izteica cerību piedalīties piektdienas mačā.

“40% ka varēšu piektdien spēlēt, 60%, ka nē. Tas ir atkarīgs no tā, kā ceturtdien jutīšos, skrienot un metot. Kopš otrdienas jūtos labāk. Ceru, ka varēšu aizvadīt pēdējo spēli un būt gatavs sezonai. Esmu kā ķirzaka, ātri atgūstos,” “NYPost.com” citē liepājnieka teikto.

Porziņģis svētdien 16 minūtēs guva sešus punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un bloķēja trīs metienus. Viņam esot laukumā, Ņujorkas vienība ielaida par 20 punktiem vairāk nekā iemeta. Latvietis par savu sniegumu saņēma noniecinošu “MSG Networks” televīzijas komentētāju Alana Hāna un Volija Ščerbiaka kritiku.

“Ja godīgi, tad par to īpaši neuztraucos. Mums bija drausmīgs pirmais puslaiks. Neuztraucos par savu spēli. Mums jāspēlē labāk kā komandai,” komentēja Porziņģis, kuram komentētāju izteikumi nešķiet nekas ievērības cienīgs.

Tāpat viņš uzsvēra, ka komandai vēl daudz darba, lai uzlabotu savu sniegumu.

“Neesam izskatījušies labi. Daudz skatāmies video, cenšamies visu darīt pareizi. Tas paņems kādu laiku,” skaidroja Porziņģis.

Savu divu NBA sezonu laikā Porziņģis kopumā izlaidis 26 spēles, bet šo vasaru viņš pavadīja, strādādams plecu pie pleca ar spāņu fizioterapeitu Manolo Validvjeso, kurš ar latvieti ir arī Ņujorkā. Tiesa, basketbolistu tik un tā piemeklējušas nedienas ar veselību, jo treniņnometnē viņam bija problēmas ar ceļgalu, bet tagad sāp gurns.

NBA 72.sezona sāksies 17.oktobrī, kad Porziņģis sāks savu trešo, bet Sanantonio “Spurs” basketbolists Dāvis Bertāns – otro sezonu.

youtube icon
Abonēt youtube