SIA “Rīgas ūdens” plāno izsolīt vairākus desmitus lietotu automašīnu un citas tehnikas vienības, aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma pārstāvis Artūrs Mucenieks. Kopumā uzņēmums nolēmis izsolīt 52 tehnikas vienības. To vidū ir, piemēram, vairākas 2008.gada “Volkswagen Passat” automašīnas, un gandrīz desmit 2004.gada “Renault Kangoo” automašīnas. Starp plašo transportlīdzekļu klāstu interesentiem ir iespēja iegādāties arī elektroiekrāvēju, ūdens cisternu un citas tehnikas vienības.

Mucenieks skaidroja, ka uzņēmumam vairs nav ekonomiski izdevīgi turpināt lietot šīs tehnikas vienības, jo tās ir novecojušas. No piedāvātajiem transportlīdzekļiem – tikai vienam ir derīga tehniskās apskates apliecība.

Tas gan nenozīmē, ka uzņēmumam šobrīd trūktu vitāli svarīgas tehnikas darbu veikšanai. “Mēs apzināmies savu kapacitāti un veicamo darbu apjomus, tāpēc izsolām mašīnas, kuras darbu veikšanai vairs nav nepieciešamas,” skaidroja uzņēmuma pārstāvis.

Laika gaitā tehnikas krājumus gan ir plānots atjaunot.

Pirms izsoles piedāvājuma iesniegšanas piedāvātās lietas var ierasties apskatīt, pirms tam vizīti piesakot telefoniski. Rakstiskā izsole notiks līdz 2.novembrim un tajā piedalīties var gan privātpersonas, gan uzņēmumi, gan citi interesenti.

Saistītās tēmas: IzsoleSIA "Rīgas ūdens"

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube