Ņujorkas “Knicks” komandai svētdien aizvadītajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē pret Indiānas “Pacers”, kurā tā atspēlēja 19 punktu deficītu un izcīnīja uzvaru, bija milzīga enerģija, kas cīņas beigās ļāva tikt pie panākuma, pēc mača sacīja spēles galvenais varonis Kristaps Porziņģis, kurš pirmo reizi karjerā tika pie 40 gūtiem punktiem. Jau vēstīts, ka aizvadītajā cīņā “Knicks” ar rezultātu 108:101 savā laukumā apspēlēja Indiānas “Pacers”, kaut divas minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām vēl zaudēja ar 19 punktiem.

Porziņģis īpaši fantastiski nospēlēja trešās ceturtdaļas beigās un ceturtās sākumā, kad iemeta 15 savas komandas punktus pēc kārtas, bet kopā spēles pēdējās 14 minūtēs viņš guva 24 punktus. Pirms tam mačā “Knicks” vienība bija spēlējusi pelēcīgi, ilgstoši neiesaistoties cīņā par uzvaru.

Aktīva notikumu komentētāja Zanda priecājas par “Knicks” komandas veiksmi.

Spēles tiešraidi vērojis mūziķis Kārlis Kazāks.

SIA “Maxima Latvija” korporatīvo attiecību vadītājs Ivars Svilāns pārsteigts par Porziņģa sniegumu.

Saeimas deputāts Rihards Kols (VL-TB/LNNK) lepojas ar latviešu basketbolista gūtajiem punktiem.