Straujiem soļiem tuvojās gadu mija un, šķiet, pašmāju televīzijām ir neiespējama misija izveidot baudāmu vecgada šovu. Ar komerctelevīziju piedāvājumu jau viss ir skaidrs un atkal mūs uzrunās “Savādi gan” kompānija. Savukārt, daudz grūtāks uzdevums skatītājus noturēt pie ekrāniem ir sabiedriskajam medijam LTV. Šogad pie šī mērķa īstenošanas ķēries Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins.

Šķiet, ka jau no manas bērnības, vismaz kādus divdesmit gadus pašmāju sabiedriskajam medijam LTV nav izdevies izveidot Jaungada programmu, ko cilvēki slavētu vairāk nekā peltu. Tieši otrādāk  – dažreiz Jaungada nakts piedāvājums ir tik bezgaumīgs, ka tā režisoru skatītāji būtu gatavi aiz kājām piekārt pie kauna staba un nolinčot. Vismaz komentāros tā var noprast. Tāpēc ir jābūt pilnīgi trakam vai LTV patriotam, lai uzņemtos veidot Gadu mijas raidījumu. Izrādās, šāds cilvēks patiešām ir. Ar saukli “Vēl laimīgāku Jauno gadu” televīzijas reklāmās un arī sociālajos tīklos tiek popularizēts gaidāmais LTV Vecgada nakts šovs. Pie tā vadības grožiem savu pirkstu un radošo izdomu pielicis Dailes teātra aktieris un nu jau arī režisors Intars Rešetins.

“Tas būs izteikti izklaidējošs Vecgada vakars LTV1 “Vēl laimīgāku Jauno gadu!” ar eleganti nostrādātiem muzikāliem priekšnesumiem, ar humora pilniem sižetiem un asprātīgām scenārija rindām, ar brīnišķīgiem, atraktīviem, populāriem un tautā mīlētiem LTV vadītājiem, ar kolorītiem šova viesiem,” vēsta Latvijas Televīzijas pārstāvji.

Portālam ritakafija.lv bija unikāla iespēja pabūt Latvijas televīzijas pirmajā stāvā, kur no 13:00 līdz pat 00:30 risinājās Vecgada nakts raidījuma filmēšana. Nenoliedzami, jaunais raidījuma formāts un daudzās pašmāju zvaigznes ir pietiekoši intriģējošs fakts, lai piesaistītu skatītājus televīzijas ekrāniem. Taču, nedaudz pačukstot priekšā, galvenais nepalaist garām kā leģendārā aktrise Olga Dreģe beidzot tiek pie sen jau pelnītās balvas “Lielais Kristaps”. Vismaz jociņš ar saviem kolēģiem no aktieru saimes Rešetinam Jaungada raidījumā būs smalki nostrādāts.

Foto: instagram.com

Saistītās tēmas: Gadu mijaIntars RešetinsJaungada naktsJusts SirmaisLTV

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube