Francijas uzņēmējs Bernards Filips Larāns intervijā ”Dienas Biznesam” izteicies, ka, viņaprāt, ir jāzina tās valsts valoda, kurā tu strādā un dzīvo. Bernardam Latvijā pieder maiznīca ”Cadets de Gascogne” un viņš, dzīvojot Latvijā, ir patriotiski noskaņots.

Bernards pauda, ka nezina, vai viņam valodas labi padodas tādēļ, ka uz tām ir ķēriens, tomēr izteicās, ka ir pietiekami daudz laika, lai mācītos runāt latviski. ”Es uzskatu, ka ir jāzina tās valsts valoda, kurā dzīvo un strādā. Tas, manuprāt, ir liels pluss biznesam.” intervijā ”Dienas Biznesam” izteicās Larāns.

Bernards Rīgā 23 gadu laikā izveidojis sešas ”Cadets de Gascogne” filiāles un uzņēmējs atklāja, ka izglābties no ekonomiskās krīzes viņa uzņēmumam izdevās, jo tas neņēma kredītus. Sākotnēji esot bijis plāns aizņemties no bankas finansiālos līdzekļus, tomēr kredīts netika dots. ”Tas, protams, ir ļoti labi, mums ļoti paveicās.”

Francijas uzņēmēja maiznīcas Rīgā atrodas Ģertrūdes ielā 52, Z. A. Meierovica bulvārī 8, Kr. Barona ielā 52, Kr. Valdemāra ielā 37, Brīvības 73, kā arī ”Berga Bazārā” (Elizabetes iela 85/83)

Pilnu interviju iespējams lasīt 15.decembra laikrakstā Dienas Bizness!

Saistītās tēmas: Bernards LarānsFrancijaLatvija

youtube icon
Abonēt youtube