Nedaudz pēc 20:00 vakarā ar emocionāli šausminošu pārdzīvojumu sociālajā tīklā facebook.com dalījās dziedātāja Jana Kamila Kļaviņa. Viņa, esot mašīnā, bija aculieciniece šausminošai traģēdijai, kā trolejbuss Rīgā, traucoties lielā ātrumā,  uz Matīsa ielas izšķaida cilvēku.

 

“Ak, Kungs! Mūsu acu priekšā uz Matīsa ielas trolejbuss notrieca cilvēku. Ātrums bija šausmīgs. Cilvēku uzsvieda tā, ka trolejbusam viss priekšējais stikls tika izsists. Sitiens bija tik spēcīgs, ka mēs sākumā pat nesapratām, kas īsti notiek. Tad ieraugām cilvēku lidojam pret asfaltu. Visapkārt asinis! Tas bija briesmīgi!!! Nezinām, kas tur notiek tagad un kā tas viss beidzās. Trolejbuss brauca pie zaļās gaismas, jo mēs stāvējām krustojumā un mums tobrīd dega sarkanā gaisma luksaforā. Jautājums vienīgi, kāds īsti bija ātrums, ja cilvēku tā aizlidinātu. Sirds sažņaudzas, nedod Dievs tādu nelaimi. Braucot garām bija manāms, ka cilvēks labi ģērbts. Visdrīzāk devās savās ikdienas gaitās un aizdomājās. Ak, Dievs, cik šausmīgi! Mīļie, draugi, lūdzu esiet uzmanīgi! Nekad nerunājiet pa telefonu šķērsojot ielu. Pat, ja deg zaļā gaisma, esiet uzmanīgi. Es šodien redzēju cik briesmīgi  tas var beigties,” tā sociālajā tīkla facebook.com par saviem pārdzīvojumiem rakstīja dziedātāja.

Nelaimes gadījums noticis ap  19:10 vakarā Avotu un Matīsa ielu krustojumā. Notriektais vīrietis atradies zem trolejbusa riteņiem un notikuma vietā redzama asins peļķe pāris kvadrātmetru platībā. Kā portāls ritakafija.lv noskaidroja Valsts policijā, izsaukums uz nelaimes gadījuma vietu saņemts plkst. 19:29. Cietušais vīrietis no gūtajām traumām miris. Notikušā apstākļi tiek skaidroti.

Foto: ilustratīvs foto

 

 

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube