Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD ) jau kādu laiku ir jauna direktore Liene Cipule. Viņu no malas vērtē ne tikai sabiedrība, bet arī darbinieki. Un šonedēļ, kāds no “ātras palīdzības” puišiem, meta savai direktorei savdabīgu izaicinājumu. Liels bija vīrieša pārsteigums, ka jaunā priekšniece, ne tikai piekrita izaicinājumam, bet arī visai elementāri tika ar to galā.

 

Visai lielu popularitāti sociālajā tīklā facebook.com izpelnījās pašmāju pazīstamākā un savā ziņā kašķīgākā ātrās palīdzības feldšera Rafaela Ciekura jaunākais vēstījums. Šoreiz jaunais vīrietis nolēma uzzināt, kas īsti ir viņa jaunā priekšniece – darītāja vai birojā sēdētāja. “NMPD ir jauna direktore. Visiem zināms mans nešpetnais raksturs. Apsveicot direktori ar stāšanos amatā, metu izaicinājumu – uzaicināju kopā pastrādāt uz brigādes! Un direktore piekrīt, man pamatīgs pārsteigums, pēcāk sāku domāt, ka Dubultos būs pārāk garlaicīgi – nebūs ekskluzīvā iespēja iepazīties ar Bazar, vokzal poļicija. Tāpēc šodien mums ir tā iespēja parādīt direktorei visu Maskavas forštātes ziedu – 125.brigāde Rušonu ielas ekskluzīvais punkts! Šodien top dziesma Kalnu ielas samurajs,” publicējot bildi kopa ar kolēģi Genādiju Rusanovu un jauno šefu Lieni Cipuli ziņoja Ciekurs.

Jāatgādina, ka popularitāti jaunais feldšeris un kāzu vadītājs Ciekurs  izpelnījās 2015.gada ziemā, nebaidoties publicēt skarbo realitāti, cik novecojušas ir ātras palīdzības mašīnas. Visai bieži jaunietis piedalās diskusijās arī sabiedriskajos medijos. Tāpēc, viņa šodienas izaicinājumu priekšniecei Lienei Cipulei novērtēja pārdesmit tūkstoši feldšera sekotāju.

Foto: facebook.com

Saistītās tēmas: Liene CipuleNMPDRafaels Ciekurs

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube