Aizvadītajā nedēļas nogalē ar “Rally Alūksne 2018” tika atklāta Baltijas rallija sezona. LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks un Renārs Francis bija pārliecinoši ātrākā vienas ass piedziņas ekipāža un izcīnīja uzvaru gan Latvijas, gan Igaunijas rallija čempionāta ieskaitē.

 

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad Alūksnē LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža trasē rādīja lielisku sniegumu, spējot konkurēt par absolūtās ieskaites goda pjedestālu pat ar pilnpiedziņas automašīnām.

Absolūtajā ieskaitē tika izcīnīta 5.vieta, bet tika svinēta pārliecinoša uzvara LRC3 klasē. Ekipāža bija ātrākā no tām, kas brauc ar vienas ass piedziņas auto, kā arī triumfēja Junioru vērtējumā.

“Rezultāts ir labs, braucām, lai pēc iespējas labāk savā starpā sastrādātos, nevienā ātrumposmā neskrējām, braucām savā tempā. Kopvērtējumā, starp visiem rallija dalībniekiem, esam piektajā vietā, vien sekundi atpaliekot no ceturtās vietas. Skatoties rezultātos, iezagās doma, kā būtu, ja brauktu ar maksimālo ātrumu. Mūsu priekšrocība ir tā, ka esam iemācījušies pierakstīt stenogrammu tā, lai varētu braukt ātri jebkuros apstākļos, par ko paldies trenerim Uldim Briedim. Par to varējām pārliecināties piektdienas pirmajos ātrumposmos, kad daudziem traucēja tumsa,” atklāj M. Sesks.

“Pirms Eiropas čempionāta pirmā posma aizvadīsim vēl vienas rallija sacensības, lai uzlabotu stūrmaņa/pilota sadarbību tieši sacensību laikā, lai labāk spētu saprasties, kad no skatiena skaidrs, ko darām. Jāsaliek punktiņi uz i, ātrums mums ir,” tā R. Francis.

Saistītās tēmas: RallijsRallijs Alūksne

youtube icon
Abonēt youtube