Viens no visaizraujošākajiem filmēšanas komandas “RW media / Robyworks” pagājušās sezonas projektiem noteikti bija video, kurā kopā ar pašmāju 12 gadīgo drifteri NIK NAK jeb Nikolasu Bertānu un vienīgo latvieti, kurš pārstāvējis Latviju drifta sacensībās “Formula Drift” sacensībās Amerikā – Kristapu Blušu, filmējās tādas pasaules drifta zvaigznes kā Kriss Forsbergs un Daigo Saito.

Iepriekš “Robyworks” komanda skatītājiem rādījusi gan filmu par Kristapa Bluša un viņa komandas “HGK Racing Team” notikumiem vienā no “Formula Drift 2016” posmiem Amerikā, gan devuši iespēju ielūkoties Nikolasa ikdienā un treniņos tepat Latvijā.

Šoreiz mūsu iemīļotajiem varoņiem pievienojās Kriss Forsbergs, kurš ir vairākkārtējs “Formula Drift” čempions un Daigo Saito – profesionāls drifta pilots no Japānas, kurš bija pirmais braucējs, kurš uzvarējis divās lielākajās sacensībās pasaulē – “D1GP 2008”. gadā un “Formula Drift 2012” gadā. Divus no labākajiem pasaules braucējiem uz Latviju atveda “HGK Racing Team” rīkotās sacensības “HGK Challenge”, kuras jau otro gadu norisinājās tepat Latvijā, Biķernieku trasē.

Jaunajā video, kurš tiek prezentēts vietnē facebook.com, mēs redzam sižetu, kurā NIK NAK ved savu draugu Krisu patrenēties pirms “HGK Challenge” sacensībām, un kur gan atrast labāku vietu, kur to darīt, ja ne mūsu pašu Andrejsalā? Dusmīgais apsargs Kristaps, kuru iepazinām no iepriekšējā video ar nosaukumu “Badass Latvian” ir beidzot dabūjis darbu pēc pēdējās izgāšanās, taču atļauj NIK NAK ātri iebraukt aizliegtajā teritorijā līdz tētim, kurš tur strādā, jo ir saticis puiku jau iepriekš. NIK NAK ticis iekšā teritorijā uzreiz uzsāk strauju braucienu un Kristaps saprot, ka atkal būs nepatikšanas…

Foto: Reinis alps

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube