Ja pirmsākumos sociālās vietnes instagram.com lietotāji visbiežāk spļaudījās par savu draugu vēlmi eksponēt kaķus un suņus, tad jau kādu laiku nepatiku izpelnās apmaksātā satura bilžu parādīšanās laika joslā. Taču pēdējās divās dienas instagram.com plosās Tatjanas Ždanokas Krievu Savienības propaganda. Un no viņu “jautrajām” karikatūrām nav iespējams izvairīties, jo par tām ir iztērēta prāva naudas summa.

 

Jau ceturtdien kārtējā Saeimas plenārsēdē gaidāms balsojums par skolu reformām. Pašmāju Krievijas politisko uzskatu propagandas smagsvari ar Tatjanu Ždanoku priekšgalā jau no paša rīta solās pie Saeimas nama nākt ar kārtējo krievu skolu glābšanas protestu. Līdz šim sociālajos tīklos komentētāji varēja irgoties, ka plakātu ar tekstu : “Vēlos mācīties dzimtajā valodā”, turēja kundzītes pensijas vecumā. Šoreiz Ždanokas Krievu savienība visiem spēkiem gatavojās piketā piesaistīt arī jauniešus un viņu vecākus. Savu mērķu sasniegšanai šis politiskais veidojums ir izveidojis savu profilu sociālajā tīklā instagram.com, kurā ievietojis vairākas karikatūras, kas kā sponsorēts saturs pēdējās trīs dienas ir pārņēmis instagram.com. No šīs propagandas invāzijas vienīgā iespēja izvairīties ir doties uz viņu kanālu un uzlikt opciju bloķēt.

Mūsdienu reklāmas tirgus vairs nav iedomājams bez sociālajiem tīkliem un daudzi jaunieši alkst pelnīt naudu reklamējot produktus  savos youtube vai instagram.com kanālos. Taču arī uzņēmēji neskopo līdzekļus sava biznesa reklamēšanai. Sponsorētais saturs parādās uz maksātājam vēlamās auditorijas sienas starp citām cilvēku interesējošajām fotogrāfijām. Šāds pakalpojums klientam izmaksā no 5 līdz pat 50 000 eiro atkarībā no vēlmēm sevi eksponēt. Kā portālam ritakafija.lv skaidroja instagram.com reklāmas lietpratēji tad pēc neoficiāliem aprēķiniem šāda Krievu Savienības invāzija sociālajā tīklā instagram.com varētu viņiem izmaksāt līdz pat 5000 eiro.

Foto: instagram.com

youtube icon
Abonēt youtube