Phjončhanas olimpisko spēļu pirmajā oficiālajā sacensību dienā 10. februārī uz starta izies uzreiz pieci mūsu sportisti. Atliek iekartoties ērtāk pie televīzora un turēt īkšķus. 

 

No 12:00 sacensības uzsāks pēdējo gadu Latvijas labākais šorttrekists Roberto Puķītis, kuram sacensības 1500 metru distancē. Pirms četriem gadiem Sočos viņš šajā disciplīna izcīnīja 14. vietu.

Vien desmit minūtes vēlāk no 12:10 sākas cīņas arī renes sporta veidos. Šodien trasē dosies vīru kamaniņu braucēji, kuru vidū arī trīs Latvijas pārstāvji: pieredzējušais Inārs Kivlenieks, kuram šīs būs jau trešās spēles (18. vieta Vankūverā un 16. Sočos), kā arī divi debitanti Kristers Aparjods un Artūrs Dārznieks.

Treniņbraucienos olimpiskā trasē vislabāk padevusies Aparjodam, kurš regulāri spēja iekļūt labāko desmitniekā un vienreiz pat sešiniekā, arī Kivlenieka rezultāti treniņos viesa cerības, ka iespējams karjeras labākais sasniegums olimpiskajās spēlēs, bet Dārzniekam rezultāti bija visai nestabili, bet pēdējā sestajā treniņbraucienā pat kritiens.

Visbeidzot 13:15 sieviešu biatlona sprintā piedalīsies Latvijas labākā biatloniste Baiba Bendika, kurā Phjončhanā ieradusies savā, iespējams, visu laiku labākajā formā. Pēdējos pirmsolimpiskajos Pasaules kausa posmos Baiba pāris reižu spēja iekļūt pat labāko divdesmitniekā.

Foto: LOK

 

youtube icon
Abonēt youtube