Kanāls TV3,  sagaidot 20. dzimšanas dienu,  uzsāk jaunu tradīciju – turpmāk skatītāji ar aizraujošiem un izklaidējošiem nedēļas nogales šoviem tiks iepriecināti arī piektdienu vakaros. Pirmais no tiem ir krāšņais un muzikālais šovs “Dziesmu duelis”, kura pirmais raidījums kanālā TV3 būs vērojams jau 2. martā plkst.20.20. Jauno šova sezonu vadīs viena no mīlētākajām šovu vadītājām, spilgtā televīzijas dīva Baiba Sipeniece – Gavare, bet komandu kapteiņu ampluā iejutīsies trīs lieliski profesionāļi Normunds Jakušonoks, Uldis Marhilēvičs un Kārlis Lācis.

 

Neskatoties uz to, ka šovs “Dziesmu duelis” TV ekrānos nav bijis skatāms vairāk nekā 10 gadus, noteikumi paliek aizvien tie paši – komandu dalībnieki min un dzied tautā iemīļotas dziesmas. Katra kapteiņa komandā satiksies divas sabiedrībā pazīstamas personības, viņu vidū kā mūziķi, tā TV sejas, kuras kanāla TV3 20 gadu pastāvēšanas laikā gan vēstījušas skatītājiem par aktualitātēm, gan priecējušas ar savām skanīgajam balsīm. Dalībnieki kapteiņu pavadībā vārds pa vārdam minēs dziesmas, kas paslēptas spēles lauciņos, šķetinās popūrijus, piedzīvos emocionālus brīžus iemīļotajā pārbaudījumā “Tauta dungo” un izbaudīs citus pārsteigumus.

Visa šova garumā sirsnīgus jokus un dzīvesprieku dāvās harismātiskā raidījuma vadītāja Baiba Sipeniece–Gavare, kura neslēpj, ka “Dziesmu duelis” ir viens no viņas mīļākajiem televīzijas darbiem. “Kad pirms 10 gadiem to beidzām, es raidīju debesīs augšā domu, lai būtu iespējams vēlreiz to piedzīvot – un tas ir materializējies! Esmu neizsakāmi laimīga, ka “Dziesmu duelis” ir atgriezies! Ceru, ka arī skatītājiem būs līdzīgas sajūtas,” pauž Baiba Sipeniece–Gavare.

Jaunajā šova sezonā skatītājus sagaida vēl kāds burvīgs pārsteigums. Komandu kapteiņu ampluā iejutīsies trīs kapteiņi, trīs lieli talanti, trīs lieliski profesionāļi – “Dziesmu dueļa” trīs musketieri! Kapteiņi Normunds Jakušonoks, Uldis Marhilēvičs un Kārlis Lācis ir virtuozi ar plašām zināšanām par latviešu mūziku un viņi var uzķert dziesmas no pirmajām notīm un toņkārtām.

Humors, sirsnība, smiekli un kārtīgi izdziedāšanās katru piektdienas vakaru sagaida kā skatītājus, tā pašus dalībniekus. Par muzikālo labskanību rūpēsies skatītājiem jau vairākos šovos iemīļoti mūziķi “MC Orķestris”: pie taustiņiem Maestro Džulians, ģitārists Uldis Beitiņš, bundzinieks Anrijs Grinbergs un pie basa būs pats Roberts Rasa.

 

youtube icon
Abonēt youtube