Latvijā ēdināšanas uzņēmuma Lido konsolidētais apgrozījums pērn ievērojami pieaudzis, sasniedzot teju 51 miljonu eiro, kas ir par 12,7% vairāk nekā 2016.gadā. Gads noslēdzās ar 1,1 miljonu neto peļņu, ko plānots novirzīt turpmākai izaugsmei, stāsta uzņēmumā. 

«Aizvadītais gads uzņēmumam bijis attīstības un pilnveidošanās gads – atvērts jauns restorāns Imantas tirdzniecības centrā Damme, ieviestas jaunas tehnoloģijas gan restorānos, gan ražotnēs un daudz strādāts pie darba vides sakārtošanas. 2017. gadā uzņēmums nodarbināja nedaudz vairāk par 1 300 darbiniekiem, gada laikā valsts sociālās apdrošināšanas budžetā iemaksājot gandrīz četrus miljonus eiro,» norāda uzņēmumā.

AS Lido valdes priekšsēdētājs Māris Blumbergs norāda, ka 2018.gada prioritāte būs tirgus daļas paplašināšana un turpināsies novitāšu ieviešana: «Mūsu galvenās vērtības paliek nemainīgas – piedāvāt svaigu, dabisku un pilnvērtīgu ēdienu par konkurētspējīgām cenām ēšanai uz vietas mūsu restorānos, līdzi ņemšanai vai piegādei uz mājām, un šīs vērtības turpināsim pilnveidot un iedzīvināt arī 2018.gadā. Lai paplašinātu tirgus daļu, lielu uzmanību pievērsīsim jaunu ēdināšanas konceptu izstrādei. Piemēram, Lido Vērmanītī jau tagad darbojas Grilētava jeb iespēja ikvienam pašam grilēt savu maltīti un Vrapotava jeb vrapu zona, kur klienti paši var izveidot savu vrapu. Tiek plānota darbības paplašināšana gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs, daudz strādāsim pie inovāciju ieviešanas, piemēram, robotizētas apkalpošanas kādā no Lidorestorāniem.»

Uzņēmuma atgādina, ka Lido grupa pārvalda 13 ātrās apkalpošanas restorānus Rīgā, trīs Tallinā un divus Berlīnē, trīs mazumtirdzniecības veikalus Rīgā, kā arī gaļas pārstrādes un pārtikas produktu ražotni Rīgā un Berlīnē.

Ziņo: BNN

Saistītās tēmas: Lido

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube