Lai gan favorīts 6. oktobrī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās nenoliedzami ir “Saskaņa”, cīņa par labākām pozīcijām valdības veidošanā un iekļūšanu parlamentā pieņemas spēkā. “Betsafe” ar 53,7% iespējamību prognozē, ka Saeimā iekļūs septiņas partijas. Starp jaunpienācējiem labākais rezultāts gaidāms partijai KPV LV, kura varētu iegūt ap 14,5% balsu.

“Saskaņa” ir vienīgā partija, kurai socioloģiskās aptaujas stabili prognozē vairāk nekā 20% atbalstu vēlēšanās. Šobrīd partija ir arī līdere kampaņas tēriņos, kas viegli pamanāms gan interneta vidē, gan Rīgas ielās. Paredzams, ka “Saskaņas” ietekme nākamajā parlamentā pieaugs, taču iekļūšanai valdībā “saskaņiešu” sols Saeimā tik un tā būs par īsu. Iespējamība, ka “Saskaņa” varētu iegūt virs 26,5% balsīm tiek novērtētas ar 50%, prognozē “Betsafe”.

Lielāka intriga ir par otro vietu. Pēc “Vienotības” lejupslīdes, Zaļo un zemnieku savienība kļuva par populārāko “latvisko” partiju Latvijā. ZZS, kā ietekmīgāko varas partiju, šobrīd par “grēkāzi” kampaņās izmanto teju visas partijas, kas “zaļzemniekiem”, visdrīzāk, neļaus atkārtot iepriekšējo vēlēšanu rezultātu, kad ZZS ieguva gandrīz 20% balsu. Pēdējā laikā “zaļzemniekiem” min uz papēžiem Artuss Kaimiņš ar “KPV LV”. Tieši šīs partijas rezultāts ir visgrūtāk prognozējams, jo daudz kas būs atkarīgs no tā, vai Kaimiņa atbalstītāji Latvijā un ārzemēs tiešām vēlēšanu dienā dosies balsot. Šobrīd gan partijas reitings ir ļoti augsts un Betsafe speciālisti norāda, ka “KPV LV” varētu sasniegt ap 15% vēlētāju atbalsta.

Iepriekšējo vēlēšanu rezultātu, visticamāk, neizdosies atkārtot arī Nacionālajai apvienībai, kura šajā priekšvēlēšanu periodā par jauniem atbalstītājiem cīnās visnemanāmāk. Iepriekšējās vēlēšanās “nacionāļi” spēja iegūt gandrīz 17% balsu, taču Jaunās konservatīvās partijas un KPV LV lēciens dažus procentpunktus “nacionāļiem” atņems.

Vissīvākā cīņa gan ir par bijušajiem “Vienotības” vēlētājiem. Pēdējos mēnešos apvienība “Jaunā Vienotība” spējusi atgūties no pilnīga politiskā “nokdauna”, kas devis izredzes iekļūt 13. Saeimā, tomēr vairāk balsu visticamāk iegūs gan Jaunā konservatīvā partija, gan “Attīstībai/Par!”. Vēl jo projām ir daudz neizlēmušo vēlētāju un procentu sadalījums vēl var krasi mainīties, līdz ar to apdraudēt iekļūšanu Saeimā var arī Latvijas Reģionu apvienība, kuras pašreizējās izredzes novērtētas tikai ar 20%, prognozē “Betsafe”.

Ziņu avots: “Betsafe”

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
 • Eric saka:
  Jūsu komentārs gaida apstiprinājumu.

  Hi, Eric here with a quick thought about your website ritakafija.lv…

  I’m on the internet a lot and I look at a lot of business websites.

  Like yours, many of them have great content.

  But all too often, they come up short when it comes to engaging and connecting with anyone who visits.

  I get it – it’s hard. Studies show 7 out of 10 people who land on a site, abandon it in moments without leaving even a trace. You got the eyeball, but nothing else.

  Here’s a solution for you…

  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. You’ll know immediately they’re interested and you can call them directly to talk with them literally while they’re still on the web looking at your site.

  CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

  It could be huge for your business – and because you’ve got that phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation – immediately… and contacting someone in that 5 minute window is 100 times more powerful than reaching out 30 minutes or more later.

  Plus, with text messaging you can follow up later with new offers, content links, even just follow up notes to keep the conversation going.

  Everything I’ve just described is extremely simple to implement, cost-effective, and profitable.

  CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

  You could be converting up to 100X more eyeballs into leads today!

  Eric
  PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
  CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com to try Talk With Web Visitor now.

  If you’d like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitor.com/unsubscribe.aspx?d=ritakafija.lv

youtube icon
Abonēt youtube