Vakar Rīgā slimnīcā tika nogādāts apmēram 45 gadus vecs vīrietis, kuru, šķērsojot dzelzceļa sliedes, notrieca vilciens, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Rudzīte.

Vīrietis negadījuma vietā guva smagus vairāku ķermeņa daļu ievainojumus, tostarp rokas, kājas, muguras un galvas traumas.

Vakar Pierīgā cieta arī 39 gadus vecs vīrietis, kurš mēģināja ar degšķidrumu iekurināt kamīnu. Vīrietis šķidrumu nejauši izlēja uz grīdas, kā rezultātā aizdegās paklājs. Vīrietis ar kājām mēģināja nodzēst ugunsgrēku, gūstot nopietnus pēdu apdegumus. Mediķi vīrieti nogādāja slimnīcā tālākas palīdzības saņemšanai.

Vienlaikus Vidzemē traumas guva 53 gadus veca sieviete, kura zāģēja ābelei zarus un nokrita no koka. Kritiens bija no apmēram trīs metru augstuma. Pēc notikušā sieviete tika nogādāta slimnīcā ar muguras traumu.

Savukārt Zemgalē, strādājot būvobjektā, 53 gadus vecs vīrietis paslīdēja un nokrita no stalažām. Vīrietis guva rokas un galvas traumas, kā arī tika nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1009 izsaukumiem, no kuriem 183 bija saistīti ar traumām un negadījumiem.

Ziņas avots: LETA

Saistītās tēmas: Latvijanelaimes gadījums

youtube icon
Abonēt youtube