Rīga, 30.janv., LETA. Partijas “KPV LV” Saeimas frakcija šodien spriedīs par turpmāko deputātu sadarbības formātu, ņemot vērā, ka frakcijā strādā gan valdības apstiprināšanu atbalstījušie parlamentārieši, gan tie, kas balsoja pret.

“KPV LV” frakcijas sēde plānota plkst.14.

Deputātiem bija iespēja iesūtīt savu redzējumu par tālāko darbību. Parlamentārietis Aldis Blumbergs (KPV LV) apspriešanai frakcijā piedāvājis jaunu frakcijas nolikumu, kas noteiktu striktāku frakcijas disciplīnu. Jaunais frakcijas nolikums paredzētu, ka parlamentārieši zaudē vietu frakcijā, ja kādā no turpmākajiem Saeimas balsojumiem rīkotos pretēji frakcijas vairākuma iepriekš lemtajai pozīcijai, skaidroja Blumbergs.

Savukārt deputāte Janīna Kursīte (KPV LV) nav par tik striktu pieeju visos balsojumos un norādījusi, ka frakcijas nolikumā varētu paredzēt nosacījumu par to, ka deputātiem jāatbalsta valsts budžeta pieņemšana un citi ļoti nozīmīgi jautājumi.

Nav zināms, vai “KPV LV” šodien pieņems lēmumu par tālāko sadarbības formātu, taču šī izšķiršanās var ietekmēt partijas nostāju par deputātes Lindas Liepiņas (KPV LV) turpmāku atrašanos Pieprasījumu komisijas vadītājas amatā.

Kā ziņots, par valdības apstiprināšanu balsoja 11 “KPV LV” deputāti, savukārt pieci balsoja “pret”, tajā skaitā Liepiņa.

 

 

 

Ziņas avots: LETA.

Saistītās tēmas: 13. Saeima.KPV LV

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube