“Masveida histērija… Viss ir slikti. KPV LV visus nodevusi. Man raksta, atgriezies, mēs tev piedosim… Kādu pasaules grēku esmu izdarījis, uzņemoties strādāt cilvēku labā? Vai darbs mūsdienās ir netikums? Kas Jums, nodotie, uzmestie, šobrīd traucē nākt uzlabot valsts iekšējo drošību, labklājību, ekonomiku? Gaidu arī no Jums pētījumus, priekšlikumus, koncepcijas, likumdošanas iniciatīvas, visbeidzot PRAKTISKUS DARBUS.

Lūdzu, Iekšlietu, Ekonomikas un Labklājības ministrijas ir atvērtas jebkuram, kas nāk ar konstruktīvu priekšlikumu jebkuras problemātikas novēršanai. Nāciet, dariet kopā ar mums.

2019.gada aprīlī jāuzsāk darbs pie visas nodokļu sistēmas pārskatīšanas. Uz priekšu. Nodokļu speciālisti, sakārtojam to vienreiz un par visām reizēm tautas, ekonomikas interesēs. Nesēdiet savos FB profilos. Pētiet, salīdziniet, pamatojiet, piedāvājiet risinājumus.

Ziniet, mani uztrauc tas, ka vairs nav jālasa grāmatas, likumi, nav jādomā… Nav jāstrādā. Var vienkārši abstrakti pateikt, viss ir slikti, Jūs mani nodevāt… Es gribēju jaunu politiku.

KPV LV ir tikai 15 vietas parlamentā no 100. Pat tad, ja Jūs fanojāt par JKP kopā tās sastāda tikai 31 balsis no 100!!!

Uzmestie un aizskartie, uz ko Jūs ceriet ārkārtas vēlēšanās? Satversmi atvērāt, izlasījāt, ka konstitūcija pielauj šādas ārkārtas vēlēšanas. Priekš kam lasīt. Man ir savs viedoklis un tas ir vienīgais un pareizais. Man ir savs vadonis, kam sekot, jo viņš saka, ko es gribu dzirdēt…. Neskatoties uz to, ka iepriekš bija vienalga, kādā kombinācijā strādāt. Kariņš varēja būt pat vice premjers. KPV LV neizveidoja valdību ar savu premjeru un kažoks uz otru pusi… Mēs vairs negribam valdību un arī Kariņu negribam, kuram tiko tika
piedāvāts vice premjera jeb premjera biedra amats. Ja nav man, lai nav nevienam. Ejam uz ārkārtas vēlēšanām un mana komanda vairs nav mani draugi, jo es gribu strādāt tikai tad,
ja esmu olimpā…

Kūkai zemeni pa virsu uzliek KPV LV deputāte. KPV LV bijusī valdes locekle par premjeru virza NA pārstāvi Robertu Zīli. Nopietni? Nevis, lai pateiktu, ka KPV LV atradīs nākamo cienīgu premjera amata kandidātu, bet pati palien zem konkurenta. Un kā noslēguma salūts nāk atziņa, ka Kučinska ZZS valdība tomēr bijusi labāka… Tālāk vairs nav kur krist.

Atveriet beidzot acis… Nav vienas patiesības un nav viena pareizā viedokļa. 16 nav 51 un nav pat 100. Ja problēmas ir ar matemātiku un loģiku, tad tā ir letāla kombinācija.

Es neesmu gatavs lekt ar akmeni kaklā purvā aiz emocionāliem saukļiem, kam nav nekāda seguma. Mēs
neesam vieni savā kosmosā. Bet man nav pa ceļam arī ar marsiešiem, kas neredz iespējas strādāt un darīt pozitīvas lietas Latvijas labā. Dabas likumus neapmānīsi. Organismam ir imunitāte. KPV LV organisms attīrīsies, mēs būsim vēl spēcīgāk,” tā Ģirģens.

Saistītās tēmas: Iekšlietu ministrsKPV LVSandis Ģirģens

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube