Krievijas televīzijas Russia Today (RT) ielaišana Latvijas Televīzijas (LTV) 3.studijā 14.martā bijis satura ražošanas daļas darbinieka vienpersonisks lēmums, skaidro LTV pārstāvji, raksta ziņu portāls Baltic News Network (BNN).

Par notikušo LTV valdes un LTV Ziņu dienesta vadība esot uzzinājusi tikai 15.marta vakarā.

LTV skaidro, ka 12.martā vainīgais darbinieks ticis uzrunāts par iespēju izīrēt LTV mazo studiju. Viņš, nesaskaņojot lēmumu, tās dienas laikā piekritis piedāvājumam. Darbinieks, kurš vienpersoniski bija veicis lēmuma pieņemšanu un tālākos sagatavošanas darbus, bija arī sagatavojis tāmi, ko apstiprināja atbildīgās daļas direktors. No atbildīgās daļas direktora paskaidrojuma izriet, ka atbildīgais darbinieks to viņam iesniedzis tikai pēc tam, kad teletilts jau bija noticis. Darbinieks, atšķirībā no tā, kas minēts viņa darba pienākumos – uzdot juristiem sagatavot līgumu par pakalpojumu – to nebija izdarījis.

Televīzija ir veikusi notikušā apstākļu skaidrošanu, un no atbildīgajiem LTV darbiniekiem ir saņemti paskaidrojumi. Tuvāko dienu laikā tiks pieņemti attiecīgie lēmumi, sola medija pārstāvji.

Pilnu rakstu varat lasīt ŠEIT- BNN mājāslapa.

 

Ziņas avots: BNN

Saistītās tēmas: LTV

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube