Valdība šodien atbalstīja vienreizēja pabalsta 8538 eiro apmērā piešķiršanu Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā dzimušo trīnīšu vecākiem.

Kā informēja Labklājības ministrijā (LM), ģimenēm, kurās piedzimuši trīnīši, valsts sniedz vienreizēju materiālu atbalstu, izmaksājot sociālo pabalstu no valsts līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Pabalsta apmērs trīnīšu piedzimšanas gadījumā kopš 2014.gada ir 8538 eiro pēc nodokļu samaksas.

LM skaidroja, ka vienreizējais sociālais pabalsts paredzēts ģimenes, kurā piedzimuši trīnīši, materiālai atbalstīšanai, ņemot vērā, ka trīs bērnu vienlaicīga piedzimšana rada ievērojami lielākus papildu izdevumus.

2013.gadā šāds sociālais pabalsts tika izmaksāts vienai ģimenei, 2014.gadā – piecām, 2015.gadā – trīs, 2016.gadā – divām, 2017.gadā – divām ģimenēm, bet 2018.gadā – četrām ģimenēm.

Kā vēstīts, trīnīši Artūrs, Artjoms un Aleksandrs pasaulē nākuši augusta sākumā. Šie ir pirmie trīnīši, kas šogad dzimuši Stradiņa slimnīcā.

Pirmais puika svēris 1,41 kilogramus, otrais – 1,64 kilogramus, bet trešais – 1,35 kilogramus. Visi trīs piedzimuši ar minūtes intervālu, sākot no plkst.12.23 pēcpusdienā.

Ziņas avots: LETA

Saistītās tēmas: trīnīši

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube