Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces sievas Zaigas Pūces vadītais Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) ir piešķīris valsts finansiālo atbalstu COVID-19 radīto negatīvo seku mazināšanai arī tā dēvētajai Aivara Lemberga kontrolētajai avīzei Ventas Balss, raksta ziņu portāls BNN.

“SIF lēmumā avīze Ventas Balss tiek dēvēta par reģionālo drukāto mediju un interneta ziņu portālu un tai tiek piešķirts finansējums 6 998,68 eiro apmērā. Taču nav noslēpums, kā par sabiedriskajiem līdzekļiem tiek izspēlētas tā saucamās no pienākumiem atstādinātā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga iknedēļas preses konferences, kurās vienu no galvenajām «žurnālistu» lomām spēlē laikraksta Ventas Balss galvenā redaktore Gundega Mertena,”  komentē Ventspils pilsētas domes deputāts Aivis Landmanis.

Laikrakstā ne tikai manāms izteikti vienpusējs viedoklis, bet arī rasistiski virsraksti, ko, visticamāk, redaktore ir akceptējusi kā derīgus intervijā ar Lembergu.

VARAM ir informēta par avīzi Ventas Balss, tās finanšu avotiem un veikumu sabiedrības «informēšanā» Ventspilī, atzīmē A. Landmanis. Taču rodas jautājums – vai arī SIF ir iedziļinājies Ventas Balss saturā?

Ar pilnu raksta materiālu var iepazīties, spiežot šeit.

Foto: Unplash.com

Saistītās tēmas: atbalstsAvīzeLembergsPūceSIFVentas BalssZiedojums

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube