Rīgas domes Satiksmes departamentā tika izvērtēts un atbalstīts RP SIA “Rīgas Satiksme” iesniegums par braukšanas maksas atvieglojumu atcelšanu minibusos. Lēmums pieņemts, jo konstatēts, ka tiem, kuriem pienākas atvieglojumi, šo pakalpojumu neizmanto.

Turpmāk personām, kas vēlēsies izmantot minibusus Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā, izņemot personām ar I un II invaliditātes grupu, būs jāiegādājas biļete braucienam par pilnu cenu.

“Šāds lēmums pieņemts, jo konstatēts, ka vairums pasažieru, kam pienākas braukšanas maksas atvieglojumi, neizmanto šos unikālos minibusu maršrutu savienojumus, kuru dēļ tie tika ieviesti. Turklāt, konstatēts, ka ir būtiski sarucis personu skaits, kas minibusos par braucienu maksā pilnu maksu, bet izmanto citus pārvietošanās veidus, līdz ar ko nelabvēlīgi tiek ietekmēta mobilitāte pilsētā,” skaidro departamentā.

Vienlaikus norādīts, ka visi šobrīd noteiktie braukšanas maksas atvieglojumi arī turpmāk darbosies RP SIA “Rīgas satiksmes” apkalpotajos maršrutos.

Foto: Unplash.com

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube