Reizēm ir tik jauki vērot bērnus spēļu laukumā. Bēri tur spēj sadraudzēties vienā acumirklī. Bet kur lai rod jaunas draudzības, ja esam pieaugušo dzīvē? Ja nav vēlēšanās iepazīties bāros, klubos vai internetā, tad varbūt saruna ar pilnīgiem svešiniekiem būs tieši laikā! Vairāk par to, kas ir speed friending, kā izkāpt no komforta zonas, iegūt noderīgus kontaktus un, iespējams, atrast savu nākotnes lielo mīlestību, pastāstīs Daniela Studente, kura aizsākusi patiesi jauku iepazīšanās veidu nepiespiestā gaisotnē. Saruna – tieši tik vienkārši!

Kā ierasts, sāksim ar iepazīšanos. Daniela Studente ir jauna sieviete, kura ir kļuvusi par starpnieku jaunām komūnām, jauniem pārīšiem, jaunām draudzībām. Pati studē žurnālistiku un arī strādā šajā sfērā.

Vairāk par to, kas ir speed friending, stāsta Daniela: “Šī ir vieta, kur tu jūties pieņemts. Mēs diskutējam par dažādām tēmām. Pie runāšanas tiek katrs, lai kaut nākotnē var sasveicināties uz ielas! Ir mums daudz pozitīvu stāstu, piemēram, uz pasākumu atnāca divi kaimiņi, kuri dzīvo viens zem otra jau kādu laiku, bet nekad nebija pat sarunājušies. Pēc šī pasākuma ir izveidojusies jauka draudzība. Jāsaka, ka īpaši pēc pandēmijas var just cilvēku alkas pēc socializēšanās, tāpēc arī pasākums ir ļoti apmeklēts,savā priekā dalās Daniela.

Vienlaikus viņa min, ka ne vienmēr visi cilvēki kļūst par draugiem un labiem sarunu partneriem: “Protams, ar visiem tu nekad neatradīsi kopīgu valodu, tas ir pat ļoti labi, jo tu saproti, kādu cilvēku tev vajag, tu saproti, kuras tēmas tev var būt tuvas, bet kuras pilnīgi nav tev. Arī šis ir milzīgs ieguvums tev pašam.”

Turklāt šis pasākums nav vērsts uz konkrētu vecuma grupu, sociālo slāni vai profesiju šķērsgriezumu. “To var apmeklēt jebkurš, kurš vēlas darbadienas vakaru pavadīt nedaudz citādi. Cilvēkiem ir jārunā!”

Daniela min, ka vidējā vecuma grupa, kas apmeklē pasākumus, ir starp 23 un 27 gadiem, “bet, kā jau es teicu, apmeklē dažādi vecumi, arī norises vieta ir kafejnīcas, lai cilvēks jūtas ērti, lai var atpūsties, kā vēlas. Ir bārs, neviens neliedz to izmantot, un jāatzīst, ka alkohols ir sociālais lubrikants! Citiem tas palīdz atraisīties.”

Vairāk  par to, kas ir speed friending, spied ŠEIT.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube