Nedēļas nogalē saglabāsies samērā silts laiks – dienās gaiss iesils līdz +10…+13° pēc Celsija, bet naktis būs vien par pāris grādiem vēsākas, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Jaunnedēļ Latvijas teritorijā ieplūdīs aukstāks gaiss, līdz ar to naktīs daudzviet gaidāma negatīva gaisa temperatūra, tā pat arī mitēsies vējš un nokrišņi.

Nedēļas nogalē saglabāsies silts laiks. Piektdien gaidāms lielākoties saulains un sauss laiks, bet brīvdienās mākoņu daudzums palielināsies un vietām gaidāms neliels lietus. Pūtīs lēns līdz mērens rietumu puses vējš, naktī uz sestdienu vietām veidosies migla. Gaiss dienās iesils līdz +8…+13°, naktīs gaisa temperatūra būs vien pāris grādus zemāka: +6…+11°.

Nākamās darba nedēļas sākumā atmosfēras spiediens pakāpeniski paaugstināsies un ieplūdīs vēsāks gaiss. Pirmdien, 9.novembrī, vēl mākoņi klās debesu lielāko daļu un vietām gaidāms lietus, bet otrdien virs Latvijas atradīsies anticiklona centrs un daudzviet debesis skaidrosies. Pūtīs lēns vējš, pirmdien dienas laikā gaiss iesils līdz +6…+11°, bet otrdien dienā būs vēsāks: +3…+8°, naktīs gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0…+5°, rietumu daļā vēl saglabāsies +5…+10°.

Sākot ar darba nedēļas vidu laiks lielākoties būs sauss, tomēr  vēss. Naktīs daudzviet gaiss atdzisīs līdz 0…-5°, dienā tas būs par pāris grādiem siltāks, bet valsts austrumos diennakts vidējā gaisa temperatūrā varētu būt ap 0°.

Arī tālākajās dienās saglabāsies līdzīgi laikapstākļi – naktīs vietām gaisa temperatūra saglabāsies zem 0° atzīmes, pūtīs lēns vējš un ievērojami nokrišņi nav gaidāmi.

Foto: Unplash.com

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube