Foto: Gunta Kūla

Svētdienas, 14.februāra, raidījumā SuperBingo tradicionāli tika paziņoti Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotās čeku loterijas naudas balvu un papildu balvu laimētāji par janvāra mēnesi. No čeku loterijas janvāra izlozei reģistrētajiem 798 990 čekiem, kvītīm un biļetēm izlozētas 54 naudas balvas, kā arī piecas papildu balvas, ko sarūpējuši VID Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieki.

Loterijas dalībniekiem, kuri laimējuši kādu no janvāra mēneša naudas balvām vai Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku papildu balvām, ir jāpiesakās VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) 30 dienu laikā no izlozes rezultātu publicēšanas dienas, tas ir, līdz 2021.gada 16.martam (ieskaitot).

Savukārt, tiem, kuri saņēma īsziņu, ka viņu janvārī reģistrētais čeks tiek virzīts jau nākamā – 2021.gada izlozei, laimētais dokuments ir jānosūta uz VID elektroniski 14 dienu laikā jeb līdz šī gada 28.februārim (ieskaitot).

Šogad februārī saņemtos čekus, kvītis un biļetes var reģistrēt čeku loterijas tīmekļvietnē www.cekuloterija.lv līdz pat 5.martam. Februāra čeku loterijas rezultātu paziņošana kā ierasts notiks marta otrajā svētdienā, 14.martā.

Valsts ieņēmumu dienestā min, ka “21.februārī uzzināsim visa 2020.gada izlozes uzvarētājus, kuri pretendē uz pilna apmēra laimestiem – četriem 10 000 eiro laimestiem, piecām 2000 eiro naudas balvām un lielo laimestu 20 000 eiro vērtībā.”

VID atgādina, ka arī šogad čeku loterija turpinās un tajā var piedalīties ikviens, reģistrējot tīmekļa vietnē www.cekuloterija.lv čeku, kvīti un biļeti vismaz 5 eiro vērtībā. Darījumu apliecinošajam dokumentam ir jābūt izsniegtam par preci vai pakalpojumu, kas saņemts no Latvijā reģistrēta nodokļu maksātāja.

Vēl līdz pat šī gada aprīlim katru mēnesi tiks izlozētas ne tikai 54 naudas balvas, no kurām viena – 10 000 eiro vērtībā, trīs – 5000 eiro vērtībā un 50 naudas balvas 100 eiro vērtībā, bet arī dažādas vērtīgas Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētās balvas.

Izmaiņas un uzlabojumi

Savukārt jau no šī gada 1.aprīļa čeku loterija piedzīvos dažādas izmaiņas un uzlabojumus, atklāj VID. Iedzīvotāji loterijā varēs reģistrēt ne tikai čekus, kvītis un biļetes, bet arī rēķinus, kas apmaksāti ar internetbankas starpniecību. Otrs izlozes jauninājums ļaus iedzīvotājiem piedalīties tematiskajās nozaru čeku izlozēs.

youtube icon
Abonēt youtube