Foto: Unplash.com

2021.gada Pasaules čempionāts hokejā šogad norisināsies no 21.maija līdz 6.jūnijam. Lai arī viss pasaules labākais hokejs pulcēsies tepat Rīgā, līdzjutēju klātienes dalība spēlēs, visticamāk, būs liegta vai ļoti ierobežota. Iespēju katram Latvijas iedzīvotājam sekot līdzi gada lielākajam notikumam hokejā nodrošinās Tet un Latvijas Televīzija, kopīgi nodrošinot visu spēļu translāciju ikkatrā mājoklī.

16 pasaules spēcīgākās hokeja komandas kopā aizvadīs 62 spēles, un visu šo spēļu tiešraides HD kvalitātē būs pieejamas LTV7 (19 spēļu tiešraides) un Tet kanālos 360TV (33 spēļu tiešraides) un īpaši izveidotajā 360TV Hokejs (12 spēļu tiešraides).

Visas Latvijas izlases spēļu tiešraides varēs vērot Latvijas Televīzijas kanālā LTV7, savukārt 2021.gada Pasaules čempionāta hokejā labāko komandu tikšanos finālā vienlaicīgi tiešraidē pārraidīs gan 360TV, gan LTV7.

Jau zināms, ka pirmā Latvijas hokeja izlases spēle notiks čempionāta atklāšanas dienā, 21.maijā, plkst. 20.15, kad Latvijai plānota tikšanās ar vienu no līderiem – Kanādas valstsvienību.

LTV valdes loceklis Ivars Priede norāda: “Mums žēl, ka hokeju šogad nevarēsim baudīt klātienē, taču šogad tas vismaz notiks, un tas būs liels notikums visai hokeja pasaulei un faniem ne tikai Rīgā, bet visā pasaulē. Apsolām – hokeja svētku sajūta būs! Vairāk nekā jebkad agrāk centīsimies radīt sporta svētku sajūtu gan televīzijas pārraidēs, gan sociālajos medijos, lai hokejs maijā ienāktu katrā mājā.”

Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks atzīst: “Šis hokeja čempionāts būs pavisam jauna pieredze kā spēlētājiem un skatītājiem, tā arī organizatoriem un tiešraižu nodrošinātājiem. Arēnās un pilsētas ielās iztrūks fanu, kuri vienmēr ieņēmuši nozīmīgu lomu hokeja svētku atmosfēras radīšanā. Taču sadarbībā ar Latvijas Televīziju arī šogad mēs radīsim šos hokeja svētkus un nogādāsim tos ikvienā mājā un ikviena fana sirdī.”

Arī šogad čempionāta laikā būs vērojamas iemīļotās sporta studijas – gan Hattrick kanālā 360TV, gan LTV7 Hokeja studija pirms Latvijas izlases spēlēm. Tā kā sporta līdzjutējiem nebūs iespēja spēles apmeklēt klātienē, tad radošās komandas strādās, lai katrās mājās ienestu sportiskā azarta un hokeja sajūtas.

Sola, ka būs ekskluzīvas tiešraides, intervijas, spēļu analīzes, labākie momenti un čempionāta aizkulises.

Tet un Latvijas Televīzijas pārraides tiesības nodrošina vienošanās ar Starptautiskās hokeja federācijas Pasaules čempionāta hokejā ekskluzīvo mediju un mārketinga partneri Infront Sports & Media. Vienošanās paredz pārraides tiesības līdz pat 2023.gadam.

youtube icon
Abonēt youtube