“Ja tu kaut ko vēlies, visa pasaule slepus sadodas rokās, lai tev palīdzētu,” ar šādu Paulu Koelju atziņu un cerību dzīvo trīsgadīgie dvīņu puikas Alberts un Krišjānis, kuriem ļoti nepieciešama rehabilitācija, lai brālīši varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Lai palīdzētu mazajiem censoņiem, labdarības biedrība “Pipars” sadarbībā ar BBQ “MUNCH” izsludina akciju “Ēd burgerus un ziedo”.

Kulinārijas blogeris un “Latvijas lepnums 2019” Pipars jeb Rojs Puķe aicina iegādāties īpaši akcijai radītu piparburgeru. No katra pārdotā burgera 1,00 eiro tiks novirzīts brālīšu Alberta un Krišjāņa rehabilitācijai, rehabilitācijas centrā “POGA”.

Alberts un Krišjānis ir brīnišķīgi dvīņu brālīši no Valmieras. Zēni piedzima priekšlaikus, 25.grūtniecības nedēļā. Alberts svēra tikai 720 gramus, Krišjānis 810 gramus. Alberts guva dzemdībās traumu – tika saspiesta viena kājiņa.

Alberts un Krišjānis

Mazie brālīši ir īsti cīnītāji, to pierāda smagās dzemdības un ilgais laiks, ko pavadījuši slimnīcas inkubatorā, pie elpināšanas aparātiem. Trīs mēnešu vecumā Albertam tika veikta sirds operācija, bet Krišjānim noteikta diagnoze – cerebrālā trieka, redzes problēmas un vājdzirdība.

“Abiem dvīņu brālīšiem jau ir trīs ar pus gadiņi, viņiem ļoti nepieciešama rehabilitācija, lai sasniegtu labākos attīstības rezultātus. Krišjānim ļoti nepieciešamas audiologopēda nodarbības, Albertam nepieciešamas fizioterapijas nodarbības,” stāsta Pipars.

Vienlaikus Pipars saka, ka šī akcija ir īpaša, jo tā sniegs gan baudu garšas kārpiņām, gan gandarījumu sirsniņai par labi padarītu darbu:

Ēšana ir viena no baudām, bet ēst garšīgi un apzinoties ka palīdzi kādam bērnam piepildīt viņa sapņus, ir dubults baudījums! Kopā ar “MUNCH” komandu mums ir izdevies radīt patiešām lielisku burgeri, kurš neliks vilties pat visprasīgākajam gardēdim. Mēs garantējam, ka tas jums garšos un labi padarīta darba pēcgarša jūs pavadīs vēl ilgi pēc maltītes. Saku milzīgu paldies katram, kurš atbalstīs šo akciju.

Pipars arī pastāsta, ka katrs, kurš akcijas laikā iegādāsies piparburgeru, nofotografēsies BBQ MUNCH pie akcijas plakāta un izvietos šo bildi savā Instagram vai Facebook, pievienojot tekstu ar tēmturi : #Piparburgers Es atbalstu! – piedalās izlozē, kurā balvu nodrošina sporta klubs “MOVE GYM” – Abonements kluba apmeklējumam.

Kur un kā iegādāties burgeru, lasi Pipara Instagram kontā.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube