Foto: Unplash.com

Pirmdien un otrdien daudzviet Latvijā būs nokrišņi – galvenokārt lietus un slapjš sniegs, bet nedēļas vidū un beigās gaidāms lielākoties sauss laiks, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Gaisa temperatūra dienās būs virs 0°, savukārt minimālā gaisa temperatūra naktīs pakāpeniski pazemināsies, nedēļas beigās vietām austrumos termometra stabiņš nokritīs līdz -10° atzīmei. Dominēs lēns vējš, atsevišķās naktīs arī veidosies dūmaka, migla.

Nedēļas sākumā debesis klās mākoņi, tomēr ik pa laikam skaidrosies. Ciklona ietekmes rezultātā, pirmdien un otrdien daudzviet vietām gaidāmi nokrišņi – lietus, slapjš sniegs, bet dažviet arī sniegs. Gan pirmdien, gan otrdien maksimālā gaisa temperatūra dienās svārstīsies starp +1…+6°, savukārt minimālā gaisa temperatūra naktīs būs +2…-3° robežās. Dominējot lēnam vējam, naktī uz otrdienu lokāli veidosies migla, dūmaka.

Nedēļas vidū būs mainīgs mākoņu daudzums. Laika apstākļus noteiks anticiklona austrumu mala, trešdiena būs bez būtiskiem nokrišņiem, bet ceturtdien, mazinoties tā ietekmei, vietām austrumu rajonos iespējams neliels sniegs. Līdzīgi kā nedēļas sākumā, tā arī nedēļas vidū maksimālā gaisa temperatūra dienā būs starp 0…+6°, bet minimālā gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz 0…-6°. Arī nedēļas vidū saglabāsies lēns vējš un vietām veidosies migla.

Šī brīža prognozes liecina, ka nedēļas beigās gaidāms lielākoties sauss laiks. Maksimālā gaisa temperatūra dienā teritorijas lielākajā daļā saglabāsies virs 0°, bet, ieplūstot vēsākam gaisam, naktīs austrumos termometra stabiņš noslīdēs līdz pat -10° atzīmei.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube