Ekrānšāviņš izgūts no Instagram/ Foto: Uldis Stepanovs

Latviešu dziedātāja Samanta Tīna (Samanta Poļakova), kura šogad pārstāvēs Latviju “Eirovīzijā” ar dziesmu The Moon ir rising, Lietuvas izdevumam “Stilius” atklājusi, ka deviņus gadus atpakaļ dzemdes kakla vēža skrīningā atklātas šūnu izmaiņas. Šo faktu dziedātāja Latvijas medijiem gan iepriekš nebija paudusi. Cīņa ar to ir pagātne, un viņa ir pilnībā vesela.

“Manās interesēs šobrīd nav dalīties ar sensitīvu informāciju Latvijā, redzot, ka sabiedrības attieksme ir tik naidīga,” uz jautājumu, kādēļ viņa par šo tēmu izvairījusies runāt ar Latvijas medijiem, izdevumam atbildējusi dziedātāja.

Jāatgādina, ka Samanta Tīna šogad pārstāvēs Latviju “Eirovīzijas” dziesmu konkursā. Iespējams, par naidīgo attieksmi dziedātāja domā pavisam nesen sacelto vētru sociālajos tīklos, kad pavisam nesen mūziķis Kaspars Pudniks vietnē manabalss.lv iesniedza iniciatīvu par to, lai Samanta Tīna šogad nepiedalītos “Eirovīzijas” dziesmu konkursā, jo, viņaprāt, dziesmas vēstījums neatbilst latviešu vērtībām. Jāatgādina, ka iniciatīva tika noraidīta.

Lasiet arī: Video: Vai tu jau noklausījies Samantas Tīnas eirodziesmu?

Eirovīzijas dziesmu konkursā piedalīsies 41 valsts. Pusfināli notiks 18. un 20. maijā, bet fināls, kurā piedalīsies 26 dziesmas, – 22. maijā. Samanta Tīna uzstāsies otrajā pusfinālā.