Foto: Pixabay.com

No piektdienas, 7.maija, darbu atsāk restorānu un kafejnīcu āra terases. Valsts policija vērš uzmanību, ka joprojām tiks veikta pastiprināta uzraudzība, lai tiktu ievērotas Covid-19 infekcijas ierobežošanai noteiktās drošības prasības, tostarp, veicot patrulēšanu, tiks uzraudzīta arī terašu darbība.

Jāatgādina, ka, lai novērstu cilvēku pastiprinātu pulcēšanos sabiedriskās ēdināšanas vietās vēlās vakara stundās, restorānu un kafejnīcu āra terasēs varēs apkalpot klientus no pulksten 6.00 līdz 21.00. Bet pēc pulksten 21.00 drīkst izsniegt ēdienu tikai līdzņemšanai.

“Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem! Ja izvēlies apmeklēt āra terases, esi piesardzīgs, ievēro norādes un nosacījumus,” aicina Valsts policija.

Tāpat noteikumi paredz, ka pie viena galdiņa varēs atrasties ne vairāk kā desmit personas no kopumā divām mājsaimniecībām. No tām ne vairāk kā četras varēs būt pilngadīgas personas.

Vienlaikus jānodrošina vismaz divu metru attālums starp pie dažādiem galdiņiem sēdošajām personām, ja starp galdiņiem nav izveidota norobežojoša siena.

Lasiet arī: Restorānu terases drīkstēs strādāt no pulksten 6.00 līdz 21.00

Jāatzīmē arī tas, ka, uzturoties sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniegšanas vietā, darbinieki un apmeklētāji lieto mutes un deguna aizsegus, izņemot laiku, kad apmeklētāji sēž pie galda, tā paredz grozījumi.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube