Foto: Pixabay.com

Turpinot vakcināciju pret Covid-19, arī šajā nedēļas nogalē – 8. un 9. maijā, vakcinācija norisināsies dažādos Latvijas liela mēroga vakcinācijas centros. Vakcinācija šajos centros notiek pēc iepriekšēja pieraksta vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.

8.maijā vakcinācija notiks 11 vakcinācijas centros – Rīgā (Rīgas Kongresu namā), Cēsīs, Valmierā, Daugavpilī (Parādes 7 sporta kompleksā), Jelgavā, Talsos, Kuldīgā, Bauskā, Kuldīgā, Mārupē un Ķekavā.

9.maijā vakcinācija notiks trīs vakcinācijas centros  Cēsīs, Kuldīgā un Valmierā.

Vakcinācija pret Covid-19 tiek veikta tiem iedzīvotājiem, kuri jau iepriekš izvēlējās šīs vietas un laiku vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.

Iedzīvotāji, kuri nedēļas nogalē nāks uz kādu no vakcinācijas vietām uz pieraksta laiku, aicināti ierasties vakcinācijas vietā ne ātrāk par 10-15 minūtēm. Cilvēki vakcinācijas centrā tiek laisti iekšā tad, ja ir pienācis viņu pieraksta laiks vai piecas minūtes pirms pieraksta. “Aicinām iedzīvotājus bez iepriekšēja pieraksta nenākt uz vakcinācijas centriem.”

Vakcinācijas pieraksts visērtāk arī turpmāk veicams tikai vietnē manavakcina.lv vai nepieciešamības gadījumā pa tālruni 8989.

Tālruni 8989 aicina izmantot senioriem, ja piekļuve vietnes manavakcina.lv ir ierobežota. Seniori noteikti var sazināties arī ar savu ģimenes ārstu, ja ģimenes ārsts nodrošina vakcinācijas veikšanu.

youtube icon
Abonēt youtube