Foto: Unplash.com

Autostāvvietu operators EuroPark Latvia autostāvvietu lietotāji ar lietotni var apmaksāt iebraukšanu Jūrmalas pilsētā, Rīgas pašvaldības autostāvvietas, kā arī autostāvvietu pakalpojumus Lietuvā, Igaunijā un Polijā.

Jāatgādina, ka  EuroPark Latvia 2020.gadā ieviesa savu mobilo lietotni EuroPark App autostāvvietu meklēšanai un ērtai to apmaksai.

EuroPark lietotnē nav nepieciešams veikt elektroniskā maciņa papildināšanu – apmaksu iespējams veikt tieši no bankas konta vai pievienotās bankas kartes. Tāpat ar EuroPark mobilo lietotni apmaksu iespējams veikt arī tiem klientiem, kuri izmanto ārvalstīs reģistrētu bankas karti un/vai tālruņa numuru, kā arī par EuroPark mobilās lietotnes lietošanu iespējams noslēgt pēcapmaksas līgumu.

No 2021. gada 14.maija ar EuroPark App ir iespējams apmaksāt arī iebraukšanu Jūrmalas pilsētā. Veicot apmaksu ar EuroPark lietotni, klients iegūs caurlaidi, kas būs derīga iebraukšanai Jūrmalā apmaksātajā dienā līdz tās kalendārās dienas beigām (plkst. 23.59). Apmaksātajā dienā iebraukt un izbraukt no Jūrmalas varēs vairākkārtīgi.

Laika periodā no 1.aprīļa līdz 30.septembrim par iebraukšanu īpaša režīma zonā Jūrmalā tiek piemērota nodeva  2.00 eiro apmērā. Nodeva jāmaksā par iebraukšanu ar autotransporta līdzekļiem (vieglajām un smagajām kravas automašīnām, autobusiem), motocikliem, kvadricikliem un tricikliem.

Svarīgi atcerēties, ka, iegādājoties caurlaidi, precīzi jānorāda transportlīdzekļa reģistrācijas numurs.

Caurlaide derīga tikai konkrētam transportlīdzeklim, kura reģistrācijas numurs ir norādīts, pērkot caurlaidi.

Lasiet arī: Uzmanību! No 1.aprīļa jāmaksā par iebraukšanu Jūrmalā

Veicot apmaksu, izmantojot mobilo lietotni, tiek piemērota darījuma maksa 0,11 eiro apmērā un apmaksa veicama, pievienojot bankas karti.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube