Foto iegūts no Egils Levits Facebook

Valsts prezidents Egils Levits piedalās Austrijas klimata samitā “Austrian World Summit 21”,  lai pārstāvētu Latvijas nostāju šajos jautājumos. Viņš arī tikās ar vairākām amatpersonām, tostarp ar slaveno Arnoldu Švarcnegeru, kurš arī piedalās minētajā samitā.

Valsts prezidents Egils Levits un Arnolds Švarcnegers Austrijas klimata samita priekšvakarā, 30.jūnijā, ir vienisprātis, ka nepieciešama konkrētāka komunikācija ar sabiedrību par klimata jautājumiem. Pašreiz komunikācija ir abstrakta, tāpēc sabiedrībā neveidojas izpratne. Tas ir liels kopējais izaicinājums, tā teikts prezidenta Facebook ierakstā.

Vienlaikus piebilsts, ka Valsts prezidentam aizvadītajā vakarā bija saruna arī ar COP26 prezidentu Aloku Šarmu par ekonomikas transformāciju un tās radītajiem izaicinājumiem sabiedrības uzskatu un paradumu maiņai. E. Levits uzaicināja A. Šarmu uz “Rīgas konferenci 2021” š. g. rudenī.

Konteksts:

Pēc Austrijas prezidenta ielūguma Valsts prezidents Egils Levits 30. jūnijā un 1. jūlijā Vīnē piedalās starptautiskajā klimata samitā “Austrian World Summit 21”, lai pārstāvētu Latvijas nostāju šajos jautājumos.

youtube icon
Abonēt youtube