Ekrānšāviņš no Youtube.com/ Attēlā redzams Armands Strazds

Svētdien, 29.augustā, nodibināta politiska partija “Boikota partija”, portālu Rīta kafiju informē jaundibinātais politiskais spēks.

Dibināšanas sapulcē piedalījās bijušais distanču slēpotājs, olimpisko spēļu dalībnieks un likvidējamā nodibinājuma “Tautas varas fronte” valdes loceklis Roberts Raimo un bijušais partijas “Saskaņa” un Latvijas Sociāldemokrātiskās partijas (SDP) biedrs, biedrības “Atjaunotā Latvija 2018” valdes loceklis Armands Strazds.

Dibinātāji izteikuši vēlmi apvienot spēkus, lai nodrošinātu U-veida pagrieziena realizāciju Latvijā, valdošo banku oligarhiju aizstājot ar klasisku Rietumeiropas tipa demokrātiju – tautvaldību.

Kā pastāstīja partijas biedri, “Boikota partija” ir domāta tiem, kas vēlas redzēt alternatīvu pašreiz valdošajai banku oligarhijai. “Pirmkārt, tā ir nacionālā ekonomika. Otrkārt, tā ir augsto algu ekonomika. Treškārt, tā ir ekonomika, kurā valsts attīstības tempu un apjomu nosaka Saeima, nevis transnacionālās finanses. Latvija pēc U-veida pagrieziena ir saprotama brīva neatkarīga valsts. Tajā ir attīstīta un sazarota lauksaimniecība, enerģijas un pārtikas ražošana. Tajā visiem cilvēkiem ir valsts garantēta labklājība, nabadzība ir pagātne,” saka jaundibinātās partijas Valdes priekšsēdētājs Roberts Raimo.

Komentāru sniedz arī Boikota partijas Domes priekšsēdētājs Armands Strazds: “Boikota partijas izveidošana ir loģisks notikums, ņemot vērā to, ka Latvijā šobrīd nav klasisku politisku partiju, kuru darbība būtu balstīta demokrātijas prasību un vajadzību nodrošināšanā. Nonākot pie varas, pašreizējās biznesa partijas realizē savu darba devēju individuālās peļņas maksimizēšanas politiku. Protams, ka šāda politika kopš neatkarības atjaunošanas nav spējusi Latviju pietuvināt labklājības valsts modelim. Tādēļ man ir liels prieks, ka šodien ir izveidota partija, kura spēs aizpildīt Latvijas politisko vakuumu ar klasiski valstisku piedāvājumu.”

Par partijas valdes locekļiem tika ievelēti Kaspars Zandbergs, Salvijs Bilinskis, Imants Kalniņš, Gatis Skrabe, Ainārs Juberts un Ainārs Kozickis.

Lasiet arī: Video: Liepiņas dziedājums un Didrihsones runa Šlesera kongresā

Saistītās tēmas: Armands StrazdsBoikota partijaLatvijaRoberts Raimo

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube