Ekrānšāviņš iegūts no Facebook

Kā zināms, Ainārs Šlesers cenšas atgriezties politikā, pavisam nesen dibinot jaunu partiju “Latvija pirmajā vietā” (LPV), taču viņam no pagātnes velkas līdzi nenomaksāti parādi vairāk nekā 860 000 eiro apmērā, uzzinājis portāls jauns.lv.

Partija Par labu Latviju valstij parādā palikusi 108 301,92 eiro, bet LPP/LC – 752 514,23 eiro, liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB). Tātad kopā – 860 816,13 eiro. Tie ir sodi, kurus korupcijas apkarotāji savulaik uzlika par šo partiju blēdībām Saeimas priekšvēlēšanu kampaņās. Toreiz sodi tika aprēķināti vēl latos, kurus pārrēķinot eiro, tad arī iznāk šie 860 000, liecina portāla publicētā informācija.

“Šlesers, pēc visa spriežot, dibinājis un likvidējis vienu partiju pēc otras, lai «atkratītos» no neglaimojošās savu iepriekšējo politisko partiju pagātnes. Tādēļ arī Latvija pirmajā vietā nav vis kādas iepriekšējās partijas tiešs turpinājums, bet gan pavisam «jauns» politiskais spēks, kaut arī retorika palikusi viena un tā pati,” raksta jauns.lv.

Lasiet arī: Liepiņa – Šlesera kvēlākā fane. Turpinās dziedāt arī šodien

Kā zināms, 11.Saeimas ārkārtas vēlēšanās Šlesera Reformu partija LPP/LC nepārvarēja 5% barjeru. Arī 12.Saeimas vēlēšanās viņš ieguva tikai 1,18% vēlētāju atbalstu.

Vairāk lasiet šeit.

youtube icon
Abonēt youtube