Astroloģe Inita Dilāne brīdina, ka no 14.janvāra plkst. 13.42 līdz 4.februāra plkst. 6.13 Merkurs atradīsies Retrogrādā pozīcijā.  Kas šajā laikā var notikt? 

Astroloģe skaidro, ka Retrogrādā Merkura laikā parasti ir novēroti pārpratumi komunikācijā, pazūd svarīgi papīri, dokumenti, informācija var tik pārprasta, rodas apvainošanās un baumas. Tikšanās un norunas šajā periodā atceļas un pārceļas. Palielinās arī kļūdu skaits, raksturīga arī neuzmanība satiksmē, komunikācijā, aizmāršība.

Var gadīties dažādi misēkļi ar naudas pārskaitījumiem. Šoreiz Merkura retrogrāds būs Ūdensvīra zīmē, tātad pārpratumi un misēkļi var rasties ar dažāda veida projektiem, kopienām, biedrībām, apvienībām, kolektīviem, komandām. Lidmašīnu reisi var tikt mainīti, atcelti un pārcelti.

Taču šim laikam ir arī pozitīvas iezīmes: tas mudina atgriezties pie iesāktā, nepabeigtām mācībām, lai aizpildītu tukšos zinību laukus, iesāktiem projektiem, lai tos paveiktu kvalitatīvāk, jēgpilnāk un pamatīgāk. Atgriezties atpakaļ kādā komandā, biedrībā, kolektīvā. Brīnišķīgs laiks, lai tiktos un pat pilnīgi nejauši satiktu senākus paziņas un atsauktu atmiņā kādu jautrāku pagātnes stāstu un atjaunotu kādas iepriekšējās attiecības!

Atceries, ja Retrogrāda laikā kāds dodas prom, kaut kas pazūd, šķietami izbeidzas (šajā gadījuma tās būs aiziešana no kolektīva, izstāšanas no partijas, kora, jebkādas citas interešu apvienības), liela iespējamība, ka tas viss pēc kāda laika atgriezīsies… Nu līdzīgi, kā ir ar gājputniem, kas rudenī dodas prom, agrā pavasarī būs atpakaļ uz savu ligzdiņu.

* Planēta Merkurs atbild par visa veida komunikāciju, saziņas ierīcēm, tirdzniecību, darījumiem, sakariem, satiksmi, pārvietošanos, ceļojumiem, informāciju, mācībām (kursiem), dokumentiem, kaimiņiem, reklāmu.

Retrogrādā Merkura laikā aktuālas un misēkļiem piepildītas kļūst šīs iepriekšminētās jomas taču katram konkrētie izpausmes veidi var būt/nebūt dažādi – atkarībā no katra paša individuālā horoskopa un attiecīgās zonas, ko Mekurs pārvalda.

Jāatgādina, ka līdz 2022.gada 29.janvāra pulksten 10.46 planēta Venēra atradīsies Retrogrādā kustībā. Astroloģe par šo laiku teic: “Mīlestības pinekļos – tā šo laiku varētu raksturot.”

Lasiet vairāk: Turpmākās četrdesmit dienas: Venēra retrogrādā – mīlestības pinekļos

Lai veiksmīgs un vērtīgām atklāsmēm piepildīts šis laiks!

Saistītās tēmas: Merkus Retrogrādā

youtube icon
Abonēt youtube