Daudzsēriju filmas “Bezvēsts pazudušās” otrās sezona ir klāt! Iespējams, šis patiesi ir šokējošākais pašmāju kinodarbs, kas savu pirmizrādi piedzīvos jau 2022.gada 20.janvārī.

Daudzsēriju filmā piedalās tādi tautā iemīļoti aktieri kā Andrejs Alens, Imants Strads, Juris Žagars, Kristīne Nevarauska, Rēzija Kalniņa, Ieva Segliņa, Niklāvs Kurpnieks, Andris Keišs, Andris Daugaviņš.

Pirmā daudzsēriju filmas “Bezvēsts pazudušās” sezona pierādīja augstu radošās komandas klasi.

Arī šajā sezonā būs gan mistika, gan noslēpumainība, kas burtiski ieraus skatītājus neizdibināmajos notikumos.

Rakstniece Lelde Kovaļova un seriāla “Bezvēsts pazudušās” producente teic: “No sirds priecājos, ka mums ir aizraujošs pašmāju oriģinālscenārijs, profesionāla vietējā komanda, fantastiski latviešu aktieri un veidotāju komanda, kuri grib domāt globāli un radīt kvalitatīvu projektu Latvijā. Lepojos, ka varu strādāt kopā ar šiem cilvēkiem, kuri tic un dara.”

Pirmdien, 10.janvārī,  kinoteātrī “Splendid Palace” notika filmas prezentācija un pirmo divu sēriju kopā skatīšanās, pulcējoties aktieriem, komandai, atbalstītājiem un mediju cilvēkiem.

Scenārija autors ir režisors Vlads Kovaļovs, kurš režisējis arī “Bezvēsts pazudušās” pirmo sezonu, ir vairāku īsfilmu autors un godalgots vairākos nozīmīgos kino festivālos. Producente latviešu rakstniece Lelde Kovaļova, pēc kuras debijas romāna motīviem tapa pirmā sezona.

Anotācija: jaunais žurnālists Toms ierodas mazpilsētā Mēronā, lai apskatītu vietu, kurā reiz zaudējis savu ģimeni, bet negaidīti nokļūst traģisku un šokējošu notikumu epicentrā. Pilsētas vienīgā fabrika tiek slēgta, un lielākā daļa mazpilsētas iedzīvotāju negaidīti zaudē darbu. Sāk attīstīties sekta, kas iedzīvotājus sadala starp tās atbalstītājiem un noliedzējiem un izrādās, ka ļaunākais vēl tikai gaidāms…

Pirmās divas epizodes jau 20.janvārī tikai Tet+.

youtube icon
Abonēt youtube