Ceturtdien, 24.februārī, publiskots mūziķa Jāņa Šipkēvica ar skaistās balss īpašnieces Aminatas kopdarbs –  dziesma “Tavi viļņi”. 

Mūziķis Jānis Šipkēvics stāsta: “Rakstot šo dziesmu, es jau galvā dzirdēju Aminatas balsi. Šī sadarbība ir likumsakarīga, jo līdz šim esam sadarbojušies vairākkārt, kur es esmu bijis vārdu autors Aminatas dziesmām, kā arī mēs abi esam esam izpildījuši viņas dziesmas kopā. “Tavi viļņi” ir pirmais skaņdarbs, kas tapis speciāli mums abiem, un man par to ir milzīgs prieks, jo man šķiet, ka Aminatas balss ir viena no skaistākajām latviešu populārajā mūzikā.”

Aminata komentē: “Es ļoti cienu un apbrīnoju Jāni kā mūziķi un autoru. Mēs jau kādu laiku veiksmīgi sadarbojāmies, kopīgi rakstot dziesmas, bet šis beidzot ir “patstāvīgs” projekts, kas radīts mums abiem. Es ļoti priecājos par šī kopdarba rezultātu! Mani ļoti uzrunā šīs dziesmas vēstījums un, manuprāt, šī dziesma ir ļoti skaista!”

Liriku video ir veidojusi māksliniece Ksenija Sundejeva, kas plašākai publikai pazīstama arī kā mūzikas grupas “Tribes of the City” soliste.

Dziesmas ierakstā piedalījušies mūziķi Miķelis Putniņš, Kārlis Josts, Rūdolfs Dankfelds, Aminata Savadogo un Stīgu kvartets – Līva Plociņa-Janova, Madara Gaile, Ineta Abakuka, Madara Norbūte.

Jau martā tiks izziņoti Jāņa Šipkēvica jubilejas gadam veltīto koncertu datumi, kā arī albums “Apgaismo mani” nāks klajā šī gada 29.martā.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube