Foto: Pexels

Šonedēļ 13 novērojumu stacijās sasniegti jauni siltuma rekordi, bet vienā novērojumu stacijā rekords atkārtots. Darba nedēļas izskaņā, pie mums ieplūstot aukstākam gaisam, dienas būs nedaudz vēsākas, būs vairāk mākoņu, kā arī dažviet gaidāmi nelieli nokrišņi, vēsta sinoptiķi.

No svētdienas dienas atkal būs saulainākas un arī siltākas, jaunnedēļ nedēļas pirmajā pusē gaiss varētu iesilt līdz +15°, nedēļas otrajā pusē laika apstākļi mainīsies.

Piektdien naktī debesis vēl būs skaidras, bet dienā rietumu un centrālajā daļā sabiezēs mākoņi, pēcpusdienā vietām Kurzemē arī nopilēs pa kādai lietus pilei. Vējš lēni līdz mēreni pūtīs no dienvidiem, dienvidaustrumiem, jūras piekrastē būs nedaudz vējaināks. Naktī atkal mūs sagaida sals, gaisa temperatūra pazemināsies līdz  0…-5°, bet aukstāks būs valsts austrumos, tur  gaiss atdzisīs līdz -11°. Dienā termometra stabiņš pakāpsies līdz +3…+9° atzīmei. Un piektdien, 18. martā, diena nu jau būs par pāris minūtēm garāka nekā nakts.

Arī brīvdienās laiks būs lielākoties sauss un saulains, naktīs pieturēsies sals, bet dienas atkal kļūs arvien siltākas.

Sestdien arī mākoņu būs nedaudz vairāk, naktī vietām rietumu un centrālajā daļā gaidāmi nelieli nokrišņi, bet dienā laiks būs sauss. Atsevišķi ceļu posmi naktī un no rīta var būt slideni, tādēļ autovadītājiem ir jābūt vērīgiem. Vējš būs lēns un gaisa temperatūra naktī uz sestdienu būs no +2° jūras piekrastē līdz -9° Austrumlatvijā, dienā +3…+8°, siltāka diena būs Kurzemes pusē.

Svētdien laiks atkal būs saulains, tāpat arī sauss. Svētdien naktī gaiss atdzisīs līdz 0…-5°, un vietām veidosies migla, kā arī dūmaka. Dienā termometra stabiņš pakāpsies līdz +5…+12° atzīmei.

Svētdien, 20. martā,  pulksten 17.33 sāksies astronomiskais pavasaris. 

youtube icon
Abonēt youtube