Publicitātes foto/iegūts no Facebook

Grupa “Citi zēni” aizvadītajās brīvdienās noslēdza piekto Eirovīzijas iesildīšanas pasākumu Madridē, izpildot dziesmu “Eat Your Salad”, kas turpina gūt fanu simpātijas visā Eiropā. “Citi zēni” jau pēc trīs nedēļām pārstāvēs Latviju 66. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā.

Pasākums “PrePartyES 2022” bija pēdējais no pieciem “Eirovīzijas” iesildošajiem pasākumiem, ko apmeklējuši aptuveni 2 000 “Eirovīzijas” fanu no visas pasaules.

Iepriekš “Citi zēni” sekmīgi piedalījās līdzīgos pasākumos Londonā, Telavivā, Amsterdamā un Barselonā, tur gūstot ievērojamu atbalstu no konkursa līdzjutējiem.

Koncertus komentē grupas solists Jānis Pētersons: “Šie iesildīšanas pasākumi ir lieliska iespēja iepazīstināt ārvalstu klausītājus ar mūsu dziesmu un tās vēstījumu. Visi šie koncerti ir kā neliela “Eirovīzija”, kur katrs dalībnieks cīnās par fanu un Eiropas mediju pārstāvju uzmanību, un mūsu mērķis ir uzrunāt katru no tiem. Ar šo mediju platformu un sociālo tīklu palīdzību vēlamies sasniegt jaunus klausītājus, kas varētu nobalsot par mums 10.maijā “Eirovīzijas” pusfinālā.”

“Koncerts bija izcils, protams, neiztikām arī bez trakulībām, jo uzstāšanās noslēgumā Jānis, līdzīgi kā Londonas Eirovīzijas iesildīšanas pasākumā, atkal ielēca pūlī. Šoreiz tas beidzās sekmīgi un fani viņu noķēra ar pirmo reizi. Atlikušās divas nedēļas pirms izlidošanas uz Itāliju izmantosim, lai noslīpētu priekšnesuma detaļas, uzņemtu enerģiju un darītu visu, kas ir mūsu spēkos, lai atkal aizvestu Latviju līdz Eirovīzijas konkursa finālam!” cerīgi izsakās grupas saksofonists Dagnis Roziņš.

Lasiet arī: VIDEO. Gaisā izlaists grupas “Citi zēni” Eirovīzijas dziesmas “Eat Your Salad” videoklips

Grupa “Citi zēni” ar dziesmu “Eat Your Salad” 12.februārī tiešraidē kļuva par Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2022” uzvarētājiem, iegūstot iespēju pārstāvēt Latviju 66. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā. Grupa uzstāsies pirmajā pusfinālā 10.maijā. Tajā piedalīsies arī Albānija, Šveice, Slovēnija, Bulgārija, Moldova, Ukraina, Lietuva, Nīderlande, Norvēģija, Portugāle, Dānija, Armēnija, Austrija, Horvātija, Islande un Grieķija. Eirovīzijas otrais pusfināls notiks 12.maijā, fināls – 14.maijā.

Grupas “Citi zēni” sastāvā ir Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls un saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

youtube icon
Abonēt youtube