Foto: Pexels

Darba nedēļas izskaņā vietām sagaidīsim lietu, tomēr laiks joprojām būs silts, turpretī jaunnedēļ laiks kļūs nedaudz vēsāks, vēsta sinoptiķi.

Piektdien laiks būs mākoņains, tikai austrumos starp mākoņiem izlauzīsies kāds saules stars. No rīta un dienā daudzviet līs, vietām stipri, valsts centrālajos un austrumu rajonos gaidāms negaiss. Vējš būs lēns, līdz ar to naktī un no rīta vietām var veidoties migla, kā arī dūmaka, tikai negaisa laikā vējš var būt brāzmains. Naktī termometra stabiņš nenoslīdēs zemāk par +11° atzīmi, bet diena atkal būs silta, gaisa temperatūra sasniegs +20…+25°, Latgalē būs tveicīgāks, tur līdz +28°, turpretī piekrastē un Kurzemē temperatūra būs par pāris grādiem zemāka.

Arī brīvdienās vietām gaidāms lietus, tomēr laiks joprojām būs silts. Sestdien galvenokārt Latgalē un Zemgalē ir gaidāms īslaicīgs lietus, iespējams arī pērkons. Turpretī svētdien nokrišņi gaidāmi vien dažviet. Vējš būs lēns, dažviet veidosies migla un dūmaka. Naktīs gaiss atdzisīs līdz +11…+15°, dienās temperatūra būs no +14°…+23° robežās, vēsākam laikam joprojām saglabājoties piekrastē.

Pēc šī brīža prognozēm jaunnedēļ laiks kļūs nedaudz vēsāks, dienās gaisa temperatūrai vairs nepārsniedzot +22°, tomēr naktis būs siltas, termometra stabiņš nenoslīdēs zemāk par +10° atzīmi.  Atsevišķās dienās laiks būs lielākoties saulains un sauss, bet gaidāmas arī lietainākas dienas ar pērkona negaisu.

Saistītās tēmas: negaisa laikāPērkonsvietām gaidāms lietus

youtube icon
Abonēt youtube