Foto: Unplash.com

Šī gada 11.jūnijā ap pulksten 14.23 Valsts policija saņēma izsaukumu, ka Rīgā, Buļļu ielā uz neregulējamas gājēju pārejas uzbraukts velosipēdistei. Aicina atsaukties aculieciniekus.

Pagaidām nenoskaidrots transportlīdzeklis, kuru vadīja pagaidām nenoskaidrots vadītājs, brauca pa Buļļu rotācijas apli no Dzirciema ielas puses Buļļu ielas virzienā un, izbraucot no Buļļu rotācijas apļa, uzbrauca velosipēdistei, kura šķērsoja Buļļu ielas brauktuvi pa neregulējamo gājēju pāreju.

Lasiet arī: Traģiskā negadījumā uz ceļa iet bojā zīdainis; Valsts policija atgādina par drošu bērnu pārvadāšanu

Pēc sadursmes pagaidām nenoskaidrotais transportlīdzekļa vadītājs neapstājās ceļu satiksmes negadījuma vietā un aizbrauca tālāk pa Buļļu ielu virzienā uz Kleistu ielas pusi.

Aculiecinieki informējuši, ka automašīna, kas uzbrauca velosipēda vadītājai, bija sudraba krāsas apvidus auto (džips vai minivens), iespējams, Toyota vai Chrysler.

Valsts policija aicina atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus, kuri var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju vai videoierakstus no transportlīdzekļa video reģistratora, zvanot pa tālruņa numuru 67086666.

youtube icon
Abonēt youtube