Foto izgūts no Instagram @singapursatins

Repa apvienība Singapūras Satīns ir izdevusi dziesmu Uz Seen kopā ar leģendāro deju mūzikas grupu A-EUROPA. Nu singlam iznācis arī mūzikas video.

“Šoreiz mēs vēlējāmies izdarīt kaut ko mazliet atšķirīgu no tā, kas ir darīts līdz šim un ļaut skatītājam uztvert stāstu caur tādu formātu, kā mēs šobrīd uztveram pasauli – caur telefona ekrānu. Stāsts jau ir ļoti vienkāršs – mēs esam bārā, mēs atpūšamies un mēs iepazīstamies ar šo foršo meiču no viņas perspektīvas, tad vakars izvēršas par kārtējo avantūrisko plezīru ar visai filigrānu nobeigumu, bet šoreiz, pārmaiņas pēc, tas tiek attēlots caur meičas acīm, jeb drīzāk – caur telefonu. Pašā dziesmā arī piedalās leģendārā A-EUROPA, kas izbruģēja ceļu visai latviešu popmūzikai un mēs bijām vairāk nekā pagodināti, kad Arturs Duboks piekrita ar mums sadarboties šim gabalam, ” stāsta grupas dalībnieki.

Lasiet arī: Video: Repa grupa “Singapūras satīns” izdod jaunu dziesmu ar Samantu Tīnu

Video versijā redzama arī aktrise Elīna Bojarkina un “Citi zēni” mūziķis Jānis Pētersons, klipu producējis Creative Squad Production un Kārlis Zenne.

Dziesmas autori ir Jānis Krīvēns, Edgars Bāliņš, Kārlis Zenne un Eduards Gorbunovs, to producējuši Silins Beats un rolands če.

Saistītās tēmas: A-EUROPASingapūras SatīnsUz Seen

youtube icon
Abonēt youtube