Foto izgūts no Facebook @Mrs. Latvija

Pašmāju populārais skaistumkonkurss Mrs. Latvija pavisam drīz ieies finiša taisnē, kad starp 16 dalībniecēm tiks noteikta galvenā titula īpašniece. Līdz tam ikvienam ir iespēja nobalsot par savu skaistumkonkursa favorīti sociālās platformas Facebook Mrs. Latvija kontā.

Apkopojot rezultātus, konkursa finālā noskaidrosim, kura no 16 dalībniecēm iegūs titulu Mrs. Latvija 2022 skatītāju simpātija, informē organizatori.

Šā gada skaistumkonkursa finālā iekļuvušas 16 sievietes no visas Latvijas. Viņu vidū – Viktorija Sura no Liepājas, Sigita Šjadiene no Baldones, Tatjana Burmeistere, Evija Grege-Staltmane, Ludmila Emīlija Briede, Anastasija Mamedova, Liāna Blaževiča un Lelde Kalviša no Rīgas, Natālija Kristiņa un Inga Kraine no Rēzeknes, Laura Sinodzuka no Olaines, Aija Škutāne no Krāslavas, Jana Valančauska no Liepājas, Kristīne Zviedre no Ogres, Iveta Salaka no Alūksnes un Jeļena Solomona no Ventspils.

Mrs. Latvija ir nacionālais skaistumkonkurss sievietēm vecumā no 25 līdz 45 gadiem. Covid – 19 ierobežojumu laikā skaistumkonkurss notika attālināti. Šogad Mrs. Latvija fināls norisināsies klātienē 21.augustā Rīgā, VEF Kultūras pilī.

Sestdien, 13.augustā, sociālās platformas Facebook Mrs. Latvija kontā būs tiešraide, kurā katra dalībniece pastāstīs par sevi. Savukārt, 14.augustā norisināsies talantu šovs, kur katra sieviete rādīs savu talantu.

“Šobrīd skaistumam ir citi kritēriji un tas nebūt nav modeļu konkurss. Daudzi varbūt nezina, tāpēc gribu izskaidrot, kādi ir šī skaistumkonkursa vērtēšanas kritēriji. Šajā konkursā sievietes parāda, ko viņas dzīvē ir sasniegušas, un atklāj, kāda ir viņu iekšējā pasaule. Ne jau tikai vizuālais skaistums tiek vērtēts, bet arī sievietes garīgā pasaule. Bieži vien komentāros varam lasīt, ka šajos skaistumkonkursos vērtē tikai ārējo skaistumu, bet tā jau nav, cilvēks tiek vērtēts kopumā no pirmās dienas līdz pat fināla skatuvei. Konkursa dalībnieces ar savu piemēru iedvesmo arī citas Latvijas sievietes. Turklāt ar lielu prieku sekoju līdzi bijušo skaistumkonkursu dalībnieču izaugsmei, cik viņas ir mērķtiecīgas un kā virzās uz savu izvirzīto dzīves mērķi,” aizkulises atklāj Skaistumkonkursa organizatore Kristīne Lindenblate.

Saistītās tēmas: Mrs LatvijaSkaistumkonkurss

youtube icon
Abonēt youtube